Posvátný květ

12 ctností v posvátném květu

Celoroční putování 12 znameními zvěrokruhu v posvátném květu života.
Rodí se nové možnosti - nastal rok Archanděla Gabriela, který zrození všemu novému napomáhá. Člověk potřebuje odvahu, aby mohl vykročit k něčemu novému - jako malé dítě, když se učí chodit. A je jedno jak velké nebo malé je "to nové", k čemu spěje. Třeba jen k vykročení do nového dne ... nebo k jakékoliv změně, anebo prostě ke splnění svého přání...

12 magických schůdků - ctností

Letošní obrázek Lemniskáty - vznikal spontánně - a již má připraven prostor v posvátném květu pro 12 ctností.

Putujme společně po celý rok!

Rodí se nové možnosti - nastal rok Archanděla Gabriela, který zrození všemu novému napomáhá. A také pomáhá vše materializovat. Pokud ovšem lidé opouštějí duchovní souvislosti, pak letos hrozí díky těmto duchovním silám tvrdé uvíznutí ve tvrdé hmotě. 

A nebo - s vděčností můžeme přijmout duchovní podporu a pak v tomto roce, více než kdy jindy, máme možnost zažít zázračné manifestace a materializaci.


Celoroční tvoření a rozvíjení 12 ctností - vlastností v posvátném květu života.
Každá z těchto vlastností koresponduje s jedním znamením zvěrokruhu, s jedním měsícem v roce a přináší možnost prožívat svůj život den ze dne vědoměji a radostněji.

Tvoření a rozvíjení první ze dvanácti ctností právě probíhá - ve znamení Kozoroha - od zimního Slunovratu do 20. ledna 2020.

Přestože již probíhá první měsíc tohoto cyklu - ještě stále se můžete přidat!

Konkrétně?

Jedná se o krásné a přirozené vlastnosti, můžeme je nazývat CTNOSTI, které mají své pořadí ne náhodné a které se jedna po druhé mohou rozvinout do své plnosti. Pak jsou zdrojem klidu, radosti i hojnosti na všech rovinách, nicméně nic se neděje samo od sebe. Takže naše/vaše vědomá účast na rozvoji čehokoliv dobrého v životě je vždy jen blahodárná.
Energie jednotlivých měsíců či znamení zvěrokruhu jsou odlišné, přinášejí různé energie a každá z nich podporuje jiné vlastnosti a schopnosti, které jedna na druhou navazují.
Toto celoroční "tvoření" zahrnuje i letitou zkušenost mé terapeutické praxe a rovněž poznání z oblasti antroposofie a Angelologie, kterým se intenzivně věnuji již 30 let. To vše mi dovoluje vstupovat do jemných energií s Archanděly a nenechat se unášet jen nahodilými obrazy, ale tvořit v komunikaci s nimi vědomě a v souvislostech.
S vděčností.

Jak to bude probíhat?

Každý měsíc, po celý rok, vždy s přechodem jednoho znamení do druhého, vám zašlu text, podrobný návod na vnitřní práci, praktické ukázky, osobní zkušenosti, nebo nahrávku meditace (video + MP3).

Obsah je formulován aktualizovaně v souvislosti s děním ve světě i v přírodě, není to něco konstantního, neměnného.

Kromě všeho budeme ve společném kontaktu, takže se budete moci na cokoliv zeptat, nechat si doplnit, objasnit, a to jak písemně, tak telefonicky nebo přes Skyp. Samozřejmě nejlepší je osobní setkání, takže pokud nám to vzájemně dovolí naše místa pobytů, budu ráda.

Toto celoroční "tvoření", pomáhající rozvoji osobních kvalit a vlastností vám zůstane na věky. Můžete se k němu kdykoliv vracet.


PRVNÍ CTNOSTÍ je ODVAHA

Člověk potřebuje odvahu, aby mohl vykročit k něčemu novému - jako malé dítě, když se učí chodit. A je jedno jak velké nebo malé je "to nové", k čemu spěje. Třeba jen k vykročení do nového dne a života v novém dni - k tomu je též potřeba odvahy, nebo k jakékoliv změně, anebo prostě ke splnění svého přání...

Takto nad ODVAHOU můžete rozjímat a meditovat celý měsíc, kdykoliv bude chtít či potřebovat.

ODVAHA je cestou ke klidu i k naslouchání jednak vnitřnímu hlasu, ale i hlasům z vnějšího světa.

Tématu odvahy se budeme věnovat do 20. ledna.


Andělská cena - pro všechny, kteří s námi společně sdíleli putování po 13 svatých vánočních nocích, platí andělská cena - jen kolik chtějí nebo mohou darovat. 

----

Celek (celoroční tvoření) těchto 12 ctností má cenu 5 400,- Kč, ale nyní je nabízen za vánoční andělskou cenu 2 520,- Kč (jedna "lekce" (měsíční) má cenu 450,-, nyní pouze 210,- Kč, což nemá s hodnotou nic společného a je to docela minimální cena za hodinu práce, za kterou nestihnu napsat ani setinu všeho, co bude jedna lekce obsahovat, natož aby v ceně byla zahrnuta celoživotní zkušenost a poznání.)

----

Věnuji se tomuto tématu již 30 let, jeho prožívání a poznání je skutečně blahodárné.

Volím tuto formu předávání své zkušenosti proto, že je nám prostě k dispozici. S vděčností. Podobně, jako bych nabízela dobrý chléb v malinkém obchůdku, akorát se jedná o chléb pro duši