.

12 magických schůdků - ctností

Celoroční společné putování s posvátným květem

Letošní obrázek Lemniskáty - vznikal spontánně - a už má připraven prostor v posvátném květu pro 12 ctností.

Putujme společně po celý rok - napište mi (yvettae@seznam.cz)

viz 12 ctností

Rodí se nové možnosti - nastal rok Archanděla Gabriela, který zrození všemu novému napomáhá. A také pomáhá vše materializovat. Pokud ovšem lidé opouštějí duchovní souvislosti, pak letos hrozí díky těmto duchovním silám tvrdé uvíznutí ve tvrdé hmotě. 

A nebo - s vděčností můžeme přijmout duchovní podporu a pak v tomto roce, snadněji než kdy jindy, máme možnost zažít zázračné manifestace a materializaci.


13. svatá vánoční noc - 6. 1. 2020 - Tři králové

... už v tuhle chvíli cítím chvění vděčnosti a skoro slz - jsem šťastná, že se vše děje tak, jak se děje. Není to moje dílo, ale je to dílo důvěry v Boha.

Děkuji  - i vám.

Všechno dobré je možné - tak dokonalá příroda, celý svět, v něm člověk se svým tělem, ve kterém se díky své mysli může všechno naučit, srdcem skutečně poznat a rukama udělat - to je dílo Boha.

Nic zázračného se nestane, pokud nezačneme "hrát" na ten nástroj (duše) jako dítě, když začíná - jeden prstík za druhým, několikrát to zopakovat, a za chvilku už to jde samo. Tělo si celý postup i proces zapamatuje. Tak je to i s našimi vizemi a představami. Po malých krůčcích.

Buďte šťastni.

Yvell

12. svatá vánoční noc - 5. 1. 2020

Z kosmického vědomí přicházejí proudy lásky - to je energie dnešního dne, který je pod vlivem lunárních energií Býka.
Láska, která vznikne tento den, má předpoklad vydržet navždy. Dokonce i plány do budoucna nebo rozhodnutí v oblasti řešení finančních záležitostí, které budou vysloveny s láskou, budou trvalá. 
Stačí se jen rozhodnout a důvěřovat vesmírným silám - představte si, jako by vás obklopovaly kolem těla, jako by proudily v podobě vln nebo energie, jako energie Wi-fi - podobně jako v místnosti se šíří wifi, tak proudí vaše přesvědčení a rozhodnutí kolem vašeho těla a jsou zprávou pro všechny duchovní síly, že toto je potřeba materializovat.

ODKAZ na youtobe meditaci - viz níže


11. svatá vánoční noc - 4. 1. 2020

Nakreslete si obrázek Lemniskáty (velký A3) -  je to obraz rytmu života, rytmu roku ... nese v sobě květ života, zárodek všeho ...


10. svatá vánoční noc - 3. 1. 2020

Nezapomeňte přidávat na misku obilná - nebo jiná - zrnka ke vzklíčení. Než tak učiníte, podržte zrníčko na chvíli v dlani, dokonce můžete vložit na chvíli i do úst, pod jazyk a pomyslet na svá přání, a pak s velkou radostí i vděčností pozorovat jak klíčí nejen zrníčko ale jak roste i vaše přání. Je to moc hezká hra.


9. svatá vánoční noc - 2. 1. 2020

Práh překročen - Nový rok a přechod ze starého do nového roku je vděčným momentem pro nás lidi, kteří potřebujeme něco faktického, uchopitelného a navíc všem společného, abychom mohli své vědomí snadněji posunout od něčeho starého k novému. Přelom roku je uchopitelným okamžikem, i když jen obrazem, ale velmi důležitým a pomáhajícím v každém rozhodnutí pro změnu.   


8. svatá vánoční noc - 1. 1. 2020

NOVÝ ROK

... až k slzám dojemné, v jaké kráse a síle proudí skrz nás a prostřednictvím vzduchu nové energie, které nadechujeme k životu. Nádhera.
Zajděte dnes třeba jen na chviličku ven a položte ruce na zem - dotkněte se. Pocítíte, jak je studená, jak studený je vzduch, ale přesto se z toho chladu zrodí jaro a nový život, a vyroste nová úroda. To vše, co na jaře a v létě uvidíme svým zrakem, natož z čeho budeme živi a zdrávi, to žije pořád, i teď, skryté v zemi, v té chladné, tiché zemi.
Nastává rok pod ochranou Archanděla Gabriela a pod vlivem lunárních (měsíčních) sil. Archanděl Gabriel je průvodcem dětství, celého prvního sedmiletí, takže letos je zcela unikátní rok pro zrození všeho nového, ale co víc, je to příležitost podívat se na sebe jako na dítě, které když se narodí, je zcela a v plné důvěře i radosti oddáno své mamince a vůbec nepochybuje, že by o něj nebylo postaráno. Podobně i my letos máme ideální příležitost ZAŽÍT, jak jsme v plné ochraně Boží a jak je o nás na všech rovinách postaráno. Jediné, co se po nás žádá, je abychom se plně oddali, v plné důvěře. 
Tohle je zpráva pro nás, pro lidi: "Nechejte se hýčkat náručí Boží - v plné důvěře a oddanosti, jako dítě v maminčině náručí... Nebojte se!!!..."

Nechejte každý den - od Nového roku až do Tří králů vyklíčit obilné zrnko. Nebo jakékoliv jiné semínko.
Každý den vložte na novu misku (talířek) semínko, až budete mít na Tři krále šest misek (nebo 6 zrníček na jedné).
Na každé započne klíčit v následujícím dni jedno semínko (může být i více).
Podobným způsobem můžete pozorovat a srovnávat s klíčením svých přání nebo životních kroků a rozhodnutí.
Co hlavně - důvěřujte, že se tak děje.


7. svatá vánoční noc - 31. 12. 2019

SILVESTR

Vědomí člověka je skutečně probuzeno! 

Končí PASTÝŘSKÉ období.

Dnešní den je dnem bilancování obecně. Každopádně díky těmto předchozím svatým vánočním nocím v pastýřské náladě jste měli příležitost probouzet své vědomí tak, aby se v novém roce stalo KRÁLOVSKÝM, tedy PROBUZENÝM a směřujícím díky královské koruně až do nebes.
V dnešní Silvestrovské meditaci pomyslete na všechny ctnosti, které jste již nahlédli, a také na ty, které budou následovat. 
Je to příležitost otevřít se nadcházející energii královské moudrosti a tvořit již sami, ze své vlastního "všeho" (poznání, citu, vůle, zkušenosti...)
Jak rozpoznáte, zda energie kruhů míří z nekonečna k vám a nebo od vás do nekonečna? Obojí platí - prolínají se.

Přeji vám, ať v kruzích vašich životů proudí radost, zdraví, hojnost, krása, štěstí - to vše ať se vám podaří v půlnočním rozjímání prožít v pocitech, obrazech, slovech - jakkoliv. Buďte šťastni.

Kruhy na obrázku jsou obrazem principu rozšiřování do nekonečného prostoru (nejen vhozený kámen, ale i myšlenka...)

ODKAZ na Youtobe MEDITACI - nová meditace - Silvestrovská

MP3 nahrávka - nová nahrávka - Silvestrovská


6. svatá vánoční noc - 30. 12. 2019

Blíží se konec "pastýřské nálady", a tak se stále více pocitově blížíte do probuzeného vědomí

Je to krásný den, spojený s láskou, radostí, intuicí, vůněmi a zvuky. Zapalte si vonnou tyčinku nebo aromalampu, nechejte se unášet vůněmi, krásou, hudbou, dobrými myšlenkami i pocity...
Vesmírná energie se dnes projevuje skrze slovo, pronášejte tedy ta slova, která budou zdrojem radosti pro vás i pro všechny blízké. Žádné nadávky, pomluvy a soudy. 
A pokud vám zazvoní dnes v uších, může to znamenat, že jste v souladu s proudy kosmické energie, které k vám přicházejí. 

ODKAZ na Youtobe MEDITACI - viz níže (Pastýřská meditace) - dnes naposled - zítra bude nová meditace - Silvestrovská

MP3 nahrávka - viz 1. sv. vánoční noc - dnes naposled - zítra bude nová nahrávka - Silvestrovská


5. svatá vánoční noc - 29. 12. 2019

Stále "pastýřská nálada", ale stále více se pocitově blížíte probuzení, do probuzeného vědomí

Dnes pracujte s energií potravy, která se přeměňuje na energii astrální. Pozorujte, jaké potraviny vám dělají dobře, které vás lákají a na co máte chuť - snadněji poznáte, co vám v jídle škodí a co vám naopak dodává velké zásoby energie, a to i přesto, že nesníte mnoho jídla. Důležité je jídlo důkladně rozžvýkat. Den je vhodný pro změny v životě, jak vnější, tak vnitřní. Přichází očištění skrze slzy, nebojte se ani nestyďte - vyplakat se. Poznejte pravou příčinu slz a s ní pak v meditaci nebo i v bdělém stavu pracujte. Je také vhodný den pro práci s bylinkami a na cestování. 

ODKAZ na Youtobe MEDITACI - viz níže (Pastýřská meditace)

MP3 nahrávka - viz 1. sv. vánoční noc


4. svatá vánoční noc - 28. 12. 2019

Pastýřská nálada

Symbolem dnešního dne je Strom poznání a Óm. Věnujte se sebepoznávání a duchovním záležitostem. Rozlišujte dobré a zlé, analyzujte a srovnávejte, vědomě volte mezi těmito možnostmi. Velkou sílu má modlitba a přirozeně i meditace. Dnes můžete rozvázat i složité karmické uzly a získat andělskou ochranu. Buďte s rodinou. Vycházka do přírody vám udělá dobře na duši. Netrhejte květiny ani nekácejte stromy! Naopak je dobré něco zasadit. Oživujte tradice. Upečte chleba, je to symbol dobra, který lidi sjednocuje. Dbejte při zadělávání těsta na to, abyste měli čisté myšlenky, můžete třeba zpívat mantru nebo si říkat modlitbu. ... tolik laskavých a krásných běžných a každodenních činností existuje, tak si vyberte jakoukoliv, ale myslete na LÁSKU, ÓM... 

Svátek betlémských NEVIŇÁTEK - světí se 28. prosince.

Buďme jako děti!

... a jaké jsou zvěsti Archanděla Gabriela?

ODKAZ na Youtobe MEDITACI a MP3 nahrávku - viz níže (1. sv. vánoční noc)


3. svatá vánoční noc - 27. 12. 2019

Pastýřská nálada 

Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby.  Začíná očista astrálního těla. V kloubech máme energetická centra jako brány k astrálnímu tělu, mněte si proto prsty, kružte rameny, rozpohybujte klouby. V astrálním těle se odrážejí naše emoce, proto se je snažte mít pod kontrolou. Komunikujte s ostatními s láskou, nepomlouvejte druhé a nebuďte zlomyslní...

ODKAZ na Youtobe MEDITACI  a MP3  nahrávku - viz níže

27. 12. se v církevním roce slaví jako svátek JANA EVANGELISTY, svátek "miláčka Páně".

Jan Evangelista je často je nazýván "Janem od Latinské brány".
Janův svátek o vánočním oktávu byl svátkem lásky a porozumění. 

...

Krása mediatce... ... a co píše Amit Goswami, Ph.D ve své knize Kvantová kreativita?


2. svatá vánoční noc - 26. 12. 2019 

Pastýřská nálada 

NOVOLUNÍ

MP3 nahrávka - níže - u 1. sv. vánoční noci

Při novoluní je dobré v meditaci vložit obrazy toho, co chcete podpořit. Novoluní je ideální čas pro nové začátky, projekty a cíle. Přání vyslovená při novoluní se plní. V Kozorohu se nejvíc. Nejen v realitě, ale primárně v mentální a emoční rovině. Energie Kozoroha zase pomáhají při řešení jakýchkoliv situací v zaměstnání a kariéře, v nových projektech a dílech. Tak si to v meditace dnes užijte naplno!

"Neboj se", řekl Anděl


1. svatá vánoční noc - 25. 12. 2019

Pastýřská nálada - snící, spící... bohulibá 

MP3 nahrávka - je po celou dobu pastýřského období - tedy až do Silvestra

OPRAVA 25. 12. (odpoledne) - přítelkyně Petra mi napsala, že byla vložena do pastýřské MP3 nahrávky znovu Štědroveřčerní MP3 - tak již je to opraveno. Stáhněte si, pokud používáte - tuto správnou verzi. Díky moc. YZimní slunovrat

Slunovrat

nastává v neděli 22. prosince v 5:20 hodin ráno.

Slunovrat, bod obratu, božské světlo Kristovo, paprsek slunce, který zasahuje všechny bez rozdílu, tiše šeptá, že nic není ztraceno. Všechno dobré je možné!

Nastává ideální čas pocítit hlubší Pravdu uvnitř sebe.

A tato energie nás bud provázet celý další rok.

Meditace je cesta, komunikace, vědomý čin, vědomé rozhodnutí pro změnu - bod obratu.

Všech sedm obrázků Lemniskáty (pro inspiraci) si můžete z této GALERIE v plném rozlišení  vytisknout  - stačí kliknout na obrázek a uložit do počítače. 


Postupně budu přidávat další dny, texty, odkazy, pozdravení a přání - tak, jak budou přicházet. Od nejnovějšího (nahoře) po starší (dole).

Přeji vám všem laskavé vánoční dny

a nádherné životní pocity z vědomého rozhodnutí pro radost.

Buďte šťastni

Yvell