Červnové lunární meditace 

ÚPLNĚK v pondělí 17. června v 10:30 - ve Střelci

Je to období, kdy člověk bude mít potřebu  skloubit pracovní a rodinné záležitosti. Slunce na konci 10. domu je stále v pozici kariéry a úspěchu, zatímco Měsíc se ocitá ve 4. domě, místě podporující potřebu domova, zázemí, klidu, jistoty, rodiny. 

Bude to výzva ke stabilitě, samozřejmě pocitové, vnitřní. ta se pak projeví i navenek.


NOVOLUNÍ 3. června ve 12:01 v Blížencích 

Novoluní přinese možnost vnímat pocit bezpečí prostřednictvím pevného zázemí, stability, stávající jistoty. Potřeba pocitu bezpečí se bude ozývat celý měsíc.

Tuto léčivou meditaci můžete provádět každý den.

Slunce a Měsíc procházejí společným znamením, a to znamením BLÍŽENCŮ. Slunce i Měsíc se budou ocitat v 10. domě, který představuje kariéru, prestiž, úspěch, autoritu, slávu, zaměstnání, podnikání, ... proto je dobré těmto oblastem věnovat pozornost v obou směrech. V tom pozitivním i negativním.

Právě Novoluní bude tyto roviny posilovat. Lidská pozornost k vlastnímu počínání je rozhodují, zda se budou události rozvíjet pozitivním směrem nebo negativním. Pozorností mám na mysli vědomí si svých postojů, myšlenek, pocitů. O těch si rozhodujete sami. Kam směřujete svou pozornost, tam se vše rozvíjí. 

Proto můžete opustit strach, aby se nestal pánem něčeho nepříjemného, a naopak důvěřujte jen dobrým pocitům, které vás povedou a vkládejte do svých myšlenek radost, klid a důvěru.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V textu se dovíte zajímavosti, jak lunární fáze měsíce souvisí s ošetřováním rostlin, s regenerací  vlasů, jak a kdy odstraňovat chloupky na těle...  O tom všem je tento červnový měsíc.

Pokud chcete meditaci obratem, napište mi zprávu - SMS (viz kontakt) - pošlu vám obratem odkaz.
Prakticky: zašlu Vám text k danému období, odkaz na Youtobe s meditací, MP3 nahrávku, a poté jsem Vám k dispozici, pokud budete mít potřebu jakýchkoliv otázek. 

15 minutová konzultace jako dar.