Květnové lunární meditace v Býku

ÚPLNĚK v sobotu 18. května ve 23:11 - ve Štíru

Je to období, kdy člověk oprávněně touží po bezpečí právě v oblasti citů a vztahů, a to je možné díky meditaci vědomě tvořit.

Pokud chcete meditaci obratem, napište mi zprávu - SMS (viz kontakt) - pošlu vám obratem odkaz.


NOVOLUNÍ v Býku - již proběhlo

NOVOLUNÍ v 00:45 v Býku 

Tuto léčivou meditaci můžete provádět každý den.

Potřeba pocitu bezpečí se bude ozývat celý měsíc. 

Novoluní přinese možnost vnímat pocit bezpečí prostřednictvím pevného zázemí, stability, stávající jistoty. 

Slunce a Měsíc procházejí společným znamením, takže energie Býka budou umocněny. Což znamená, že právě díky meditacím můžete nahlédnout, vnímat a posilovat svou vlastní stabilitu, sebe-hodnotu pocit jistoty. O to snadněji se pak bude realizovat ve vnějších okolnostech.

Prakticky: zašlu Vám text k danému období, odkaz na Youtobe s meditací, MP3 nahrávku, a poté jsem Vám k dispozici, pokud budete mít potřebu jakýchkoliv otázek. 

15 minutová konzultace jako dar. 


ÚPLNĚK ve Štíru

ÚPLNĚK 18. května ve 23:11 - ve Štíru

Je to období, kdy člověk oprávněně touží po bezpečí právě v oblasti citů a vztahů, a to je možné díky meditaci vědomě tvořit.

Krásná konstelace, protože Měsíc ve Štíru dovoluje vnímat a cítit intenzivněji, hlouběji i vážněji, než kdykoliv jindy. 

Meditace v těchto energiích jsou nakloněny porozumět kráse lásky a citovosti, a také si podržet vědomí svých vlastních citových potřeb v plném světle.

Při lunárních meditacích - při každém úplňku přijímáme světlo i obrazy svého vnitřního života, ale vždy nově protkané a projasněné vlastním vědomím, které jsme vložili do meditace při novoluní. Stručně řečeno - přijímáme to, co jsme vložili.

Taková spravedlivá banka.