7 kroků v meditaci

30.12.2019

7 kroků v meditaci

ODKAZ na meditaci - https://www.youtube.com/watch?v=tDru1Z4xuns

Každá meditace, po celých 13 vánočních dnů, bude mít podobnou, respektive stejnou formu - 7 kroků:

1. PROUD MINULOSTI - je krátký zpětný, reflektující pohled na na uplynulý CELÝ ROK 2018, od konce k jeho začátku, pozpátku

2. poté pohlédnete na CELEK, zavnímáte celkový dojem a všimnete si OKOLNÍHO PROSTORU

3. PROUD BUDOUCNOSTI - je tvoření obrazů budoucích, v tomto případě CELÝ NOVÝ ROK 2019

4. stejně tak i v proudu budoucnosti pohlédnete na CELEK, zavnímáte celkový dojem a všimnete si OKOLNÍHO PROSTORU

5. ZARÁMOVÁNÍ stvořeného obrazu 

6. Vložení do magického vánočního světla

7. NÁDECH (do svého těla i vědomí) a VÝDECH do kosmického vědomí

  • Pořád stojí za to si připomínat, že se v meditaci ocitáte v pohádkovém obraze a koneckonců vždycky můžete své záměry zrevidovat, opravit, změnit... vylepšit.

Silvestrovská meditace bude mít malinko jiný průběh - nahlédnete na obrazy celého roku.

Při pohledu do proudu MINULOSTI nahlédnete jako obvykle některé obrazy, které se vám vybaví. Ty, které se vám vybaví, ty jednoduše přijměte, přicházejí z vašeho vědomí i podvědomí.

Jakmile nahlédnete na celkový obraz a všimnete si okolního prostoru, zkuste si bděle UVĚDOMIT pozitivní a dobrou energii těch vašich životních činů
a pocitů, které jste prožili. Tuhle pozitivní energii nechejte vystoupat do okolního prostoru (kosmického vědomí) v podobě světelných paprsků. Zůstane po nich ve vesmíru stopa "dobrého" a pozitivního rozhodnutí.

Možná pocítíte spojení s vaší minulostí v nějaké podobě (třeba jemný energetický paprsek) - ten můžete klidně přerušit, přetnout a nechat celkový obraz minulosti (na které už stejně nemůžete nic změnit) odplout úplně do pozadí, zmenšovat až do neviditelna. Nezmizí, ukotví se na své časové linii minulosti, ale pro vás přestane být starou nevědomou "pastí" nebo obrazně řečeno nevědomým "EMOČNÍM diktátorem", a vy můžete začít svobodně a vědomě tvořit novou budoucnost.

Celý proud MINULOSTI můžete nechat naplnit uzdravujícím proudem světla (můžete prostě vyslat vědomě do proudu minulosti kvantum léčivého světla).

Stejně tak i váš osobní časoprostor v proudu BUDOUCNOSTI nechejte zalít světlou, léčivou energií.

Dovolte své intuici, aby tvořila volně a svobodně všechno, co vás napadne, protože to je ve vašem životě skutečně možné - jinak by vás to nenapadlo.

Přeji vám tedy šťastnou cestu a zrození krásných obrazů, přinášejících NADĚJI.


© 2019 / 13 svatých vánočních nocí / Yvetta Ellerová / Yvell