Odkud přicházejí odpovědi

07.04.2019

Před pár dny se mne jedna moje drahá přítelkyně zeptala - Yvettko, jak to děláš, když se ocitáš v tom vnitřním rozhovoru se svou duší nebo s tou duchovní částí své bytosti? (Je jedno, jak to nazveme.) Odkud a jak ti přicházejí odpovědi? Co děláš konkrétně? Jak to poznáš?


Nic se neděje náhodou. Ani tahle otázka nepřišla náhodou právě v těchto dnech.

Byla pro mne inspirací k napsání tohoto textu a pro mou přítelkyni jen razítkem, tedy potvrzením toho, co sama dělá a umí. Proto potřebujeme druhé lidi - vždycky si vzájemně pomáháme a s každou pomocí se učíme.

Zrovna totiž tento měsíc - od jarní rovnodennosti až k dubnovému úplňku - přináší silné energie, které podporují zážitek oddanosti. Jinými slovy důvěry a sebedůvěry.

Zní to ve slovech možná banálně, možná nadneseně, možná zprofanovaně, možná neuvěřitelně. Je to úplně jedno. Tak jako tak nám život nabízí tuhle možnost poznání. Ber nebo neber.

Ale co já vám chci říci hlavně a vážně, je fakt, že tohle poznání je kromě toho, že je možné, také úplně jednoduché. Vážně. Jediná těžkost by mohla spočívat v tom, že to neuděláte.

Právem se zeptáte: JAK to tedy udělat?

To, co vám napíšu, se skutečně stane, a to hned na poprvé, ale pouze tehdy, když to uděláte.

Jinak ne. Jinak o tomhle můžete číst furt dokola třeba dalších tisíce knih nebo stovky životů nebo můžete kritizovat, odsuzovat, odmítat, můžete ledasco.

Udělejte si chvilku na meditaci, nebo jen chvilku, kdy se uvolníte, kdy budete mít pár minut jen pro sebe, abyste se dostali do relaxovaného stavu .. A v duchu nebo nahlas požádejte své duchoví průvodce nebo své duchovní JÁ nebo anděly strážné nebo bytosti světla o pomoc- a vyslovte svoji otázku, na kterou hledáte odpověď.

Hned v daném okamžiku, skoro dřív, než dokončíte otázku, už zavnímáte odpověď - skrze svou mysl. Jako by vás to napadlo, jako kdybyste v duchu dokončovali svou otázku a současně vnímali její odpověď: ANO, ANO. Právě v té chvíli máte možnost oddat se v plné důvěře své vnitřní odpovědi, tomu, že vše dobré je prostě dobré, a dobré, je možné. Například:

Je opravdu v plánu mé duše, abych v tomto životě prožívala... (a nyní doplňte a vložte svůj vlastní POCIT, který byste chtěli zažívat, až se naplní to, co potřebujete, nebo na co hledáte odpověď - například - RADOST - KLID - POROZUMĚNÍ - ZDRAVÍ - HOJNOST ...) v souvislosti s...
(a nyní doplňte své životní téma, se kterým souvisí otázka: například: PRÁCE - VZTAHY - DĚTI - PŘÁTELÉ - TVORBA - FINANCE - jakákoliv jiná ŽIVOTNÍ SITUACE...)

To je vše. Otázky jsou důležité hlavně proto, abychom se dopracovali k vlastní důvěře ve vnitřní odpověď, k sebe-důvěře a oddanosti.

Neptejte se na to, čeho se bojíte ..

Neptejte se na to, co nechcete, čeho se obáváte.

Ptejte se na to, co je dobré!

Ptejte se na to, co opravdu chcete!

Dubnové lunární meditace jsou vedeny přesně v tomto duchu.

Pokud nestihnete novoluní 5. dubna, vůbec nevadí, protože novolunní meditaci můžete provádět každý den, nejen v těchto dnech, nebo až do úplňku, ale klidně i později. Je to meditace sebedůvěry.

Kdyby se vám i přesto nedařilo zažít nebo vnímat své odpovědi, pak možná chybí nějaký schůdek na cestě, ale i to je snadné - vystoupit na něj. Což může být tématem dalšího mého povídání nebo mi napište, mohu vám pomoci jinak.

Každopádně Impact koučink, EFT terapie, Ligtsofie(moudrost světla), meditace nebo něco jiného, dobrého, jsou mocnými pomocníky na cestě k vaší DOBRÉ RADOSTI.

Buďte šťastni.

Yvell