Naděje

Naděje - energie týdne od 14. - 20. 10.

Duchovní energie týdne od 14. 10. - 20. 10. souvisí přirozeně s předcházejícím týdnem a jsou vstupní branou i do následujícího týdne, 

V tomto týdnu vás bude provázet krásná energie NADĚJE.

DÍVEJTE SE ... aby NADĚJE oživila vaši životní sílu. Naděje prosvětluje myšlenky do takové záře, že zdánlivě neřešitelné se vyřeší. Ne samo, ale vašima rukama a s radostí, lehkostí a důvěrou.

Možná zavnímáte, jako byste to nemysleli vůbec vy, ale jako by "Ono-Něco-Naděje-Světlo" (je jedno, jak to nazveme) myslelo ve vás. To je ono.

V minulém týdnu vám byly nápomocny energie touhy, naplněné tušením, že poznání je možné. Ale ruku na srdce? Kdo jste si v minulém týdnu alespoň jednou vzpomněli na možnost pozorného - tedy vědomého či bdělého pozorování vlastního života, každodenních situací, okolností, různých denních drobností. Hm? A kdo jste vědomě alespoň jednou důvěřovali vnitřní interpretaci některých situací, tedy myšlenkám nebo pocitům, které jste zavnímali? Hm?
Všechno se to dobře čte, poslouchá, dá se tomu čtenému a slyšenému rozumět, viďte, ale není jiná cesta k zážitku, než to zkusit, alespoň jednou, jedinkrát, abyste poznali že "to" fakt funguje. Že možné je možné.

Více se dočte v textu, který si můžete stáhnout.

Meditace - mantra k meditaci na tento týden je uvnitř textu


Buďte šťastni.

Yvell