Před-jarní lunární meditace

Žádný rozmar, ani legrace - ale dobrá chvíle - meditace.

Měsíc v Rybách (při novoluní), Slunce v Rybách, nekonečně mnoho možností v náručí.

Před-jarní lunární meditace

Novoluní: 6. března 2019 v 17:03 v Rybách - STŘEDA!!! (v e-mailovém textu jsem totiž omylem napsala "úterý" - tak se omlouvám a upřesňuji. Díky)

Úplněk: 21. března 2019 ve 2:42 ve Vahách - 1. jarní den

Slunce prochází znamením zvěrokruhu v Rybách


Nyní již jen jedna meditace - ÚPLŇKOVÁ 21. 3. 

NOV v RYBÁCH

6. 3. 2019

Měsíc v Rybách přináší pronikavou citlivost, ucelený pohled na životní situace, ale stejně tak otevírá mnoho možností. Člověk je schopen nahlédnout nekonečně mnoho způsobů, jak to či ono uskutečnit nebo se tomu naopak vyhnout. Proto je poznání z předchozího období, z předchozích meditací důležitým i podpůrným pomocníkem, jak sebe vnímat v dobrém světle. 

Slunce v Rybách - bude až do úplňku, a to je období projevování a prožívání velké citlivosti, fantazie, snů, ale také i nesplnitelných očekávání. Je dobré být v bdělé pozornosti vůči sobě i okolnostem. V tomto období není užitečné činit závažná rozhodnutí, ale ani se bezmezně oddávat nadšení nebo bezmezné pomoci druhým.  Je dobré vnímat svoji vlastní laskavost a tu nechat postupně projasňovat vnitřním světlem i skutečným světlem Slunce.


ÚPLNĚK ve VAHÁCH

21. 3. 2019 - 1. jarní den

Měsíc ve Váhách - okolnosti života nabízejí všimnout si sebe samého tak, že se vlastní kreativita projeví ve hmotě, v praktickém životě. A to v souladu s přirozenou potřebou cítit se bezpečně jak sám, tak i z pohledu celého lidstva.

Slunce v Beranu - v tento den vstupuje Slunce do dalšího znamení zvěrokruhu, do Berana. Jeho energie, úplňkové přinášejí možnost vidět zřetelně své vlastní síly a zdroje a ty využít smysluplně.

Jedná se jen o jednu meditaci - úplňkovou, včetně textů, infomací, astrologických souvislostí, jiných zajímavostí a která již bude obsahovat léčivou meditaci se světlem.