.

REPELENT - proti klíšťatům

Po zveřejnění příspěvku na FB s receptem proti klíšťatům, mi napsalo hodně lidí, že mají o něj velký zájem, ale někteří dodali, že je pro ně složité shánět všechny ingredience. 

Proto jsem se rozhodla, že Vám napíšu o možnosti objednat si už HOTOVÝ REPELENT proti klíšťatům, protože já všechny esence mám doma, takže REPELENT namíchám, vyrobím, světlem požehnám a pošlu Vám.

A je to.

Napište mi - pošlu vám domů hotový REPELENT.

... již namíchaný, vyrobený, světlem požehnaný.

Kontakt: yvettae@seznam.cz

Lahvička 50 ml - 350,- Kč + poštovné 60,- Kč (za dvě lahvičky požaduje POŠTA 104,- )

Lahvička 10 ml - 250,- Kč + poštovné 54,- Kč.

Pokud nebudete spokojeni - můžete mi repelent vrátit a poslat zpátky. Vrátím vám peníze - ale jen 75 % (25% za použití).

Kromě toho posílám i samotný recept na výrobu repelentu. (viz níže - odkaz)

Léta jej používám, funguje geniálně a bylo by mi líto, kdybyste nevěděli o této možnosti.

Můžete si objednat i jiné směsi léčivých olejů - podle toho, které zrovna potřebujete -tedy na nějakou bolest, nemoc, potíž ... nebo jen tak pro radost.

Více info


REPELENT si můžete také sami vyrobit - funguje jako prevence - a stejně tak vysoce a účinně pomáhá i později (po odstranění klíštěte).

Neztrácejte hlavu.

Příroda je moudrá, duše rostlin je moudrá, stejně tak i duše člověka je moudrá - nejhorší je strach.

Můžete si celý soubor PDF stáhnout ZDARMA - nejedná se o ukázku , ale o plný text (recept, návod, popis ...)

Jednoduše klikněte, stáhněte a máte vše. 

Zaručeně funguje. Ale musíte zkusit.

Napište mi a já vám pošlu domů hotový REPELENT.

Kontakt: yvettae@seznam.cz

Kromě toho posílám i samotný recept na výrobu repelentu. (viz výše - odkaz)Na louce, u lesa, ve vysoké trávě aneb jak se chránit před klíšťaty

Vyzout boty a chodit bosky, to je moje první touha, sotva dorazím na chalupu. Na to se těším nejvíc, holka z Ostravy. I tak se stalo, když jsem o květnovém víkendu rozhrnula neviditelný závoj panenské přírody, jen les, louka, tráva... kontrolovala jsem bylinky, rostlinky, ptáčky... nikde nikdo, jen já a louka, ale čeho hodně? Klíšťat, napadlo mě.

Nachystala jsem si přesto svoje milované "ležení" v trávě, uvařila kafíčko a usedla, připravena k rozjímání, k rozhovorům s neviditelným. Fyzicky já sama, vlastně jen s kočičkou, ale jinak v obrovské společnosti nefyzických bytostí.

Ještě jsem neusedla a už jsem pocítila, jak mi po noze něco leze - a ejhle - klíště. Opravdu? Opravdu. A než jsem se stačila natáhnout pro olejíček, můj milovaný repelent, cítím totéž na ruce - další.

Tak jsem je zahubila, nebudu lhát, prostě jsem je zahubila.

Musím ale přiznat, že místo klíšťat se do mne zakousl strach. Strach v podobě myšlenek - co když ... ? Co když jsou infikovaná? Co když ten olejíček nebude fungovat? (ale vloni fungoval, a předloni taky...) Co když to byla jen náhoda? Co když...?

Navíc byl tenhle strach umocněn zprávami několika přátel i jiných lidí, kteří mne v posledních dnech až neuvěřitelně synchronně žádali o radu, pomoc, o esence... proti klíšťatům.

Uvědomila jsem si, že největším nebezpečím nejsou ani tak samotná klíšťata, jako strach. A je jedno, zda pramení z nebezpečí infikovaných klíšťat nebo z nedůvěry k přírodním repelentům nebo z čehokoliv jiného, prostě strach je emoce, která odvádí pozornost od vědomí dobrého, a přivádí pozornost k vědomí ne-dobrému (velmi jemně řečeno).

Strach je silný magnet pro uskuteční toho, čeho se bojíme. Skoro mám chuť se omlouvat za přímost tohoto tvrzení, ale není za co se omlouvat. Vím také, že jste tohle tvrzení už milionkrát slyšeli a četli, a vím také, že není snadné radovat se a nést ve vědomí myšlenku na dobré, když jste v obležení klíšťat, obrazně řečeno, nedej Bůh, když vám propukne jejich zásluhou virové onemocnění. I přesto si ale můžete vybrat - buď se bezmocně vztekat z takové situace, nebo se rozhodnout pro důvěru.

Jednoduše si vědomě hrát s myšlenkou zdraví, bezpečí... Hrát si s myšlenkou (v tomhle případě, že přírodní repelenty fungují), že jste chráněni, že vaše tělo i duše jsou v přirozeném bezpečí a ochraně, že jste a budete nadále zdraví... Co touhle hrou ztratíte? Řekněte? Co ztratíte? Jakoby v knize života bylo napsáno jen jediné: "Neboje se. Zkus to." Navíc, když se nejedná jen o víru, když se nejedná jen o placebo efekt, ale je to hmotná a přirozeně účinkující věc.

No, a pointu už asi tušíte.

Natřela jsem se olejíčkem s připravenými esencemi, a nemusím víc popisovat, od té chvíle ani jedno klíště. Po celý víkend. Po celou dobu chození bosky v trávě, na louce, kolem lesa... všude. Přesněji - ani jedno klíště na mně (kolem jich bylo možná nekonečně, ale nesledovala jsem je). Prostě jsem klíšťatům nechutnala, ale sama sobě jsem nádherně voněla.

A tak i já jsem mohla díky uvědomění si svého vlastního strachu vědomě přesunout své vědomí k důvěře - že esence jsou blahodárné, že repelent je účinný, že mi nic nehrozí, že ... blablabla...

Akorát kočička to schytala, než jsem jí stihla potřít srst olejíčkem, už se dvě klíšťata na ní zabydlela.

Takže jsem jí je vytáhla - na místo s klíštětem jsem kápla dvě kapky pálivé esence (Máta a Abundance), a šup - šlo ven jako po másle.

Pak jsem jí srst potřela svým repelentem, a věřte nebo ne, nic. Čisto.

Proto jsem svůj recept proti klíšťatům sepsala, vložila na web a můžete si jej klidně a zdarma stáhnout

Podle receptu si pak můžete sami vyrobit repelent, esence doma buď nějaké máte, nebo si je pořídíte. A když budete chtít nechat si vyrobit ode mne, napište.

Každopádně vím a mám ověřeno, že ne všechny esence jsou účinné, jako ty moje - Young Living. Takže neručím za žádnou jinou značku, ale za Y.eL ano. (Navíc iniciály mého jména.)

Používám je už mnoho let a je to požehnání. Nemluvě o tom, že jsou požehnané samotným Dalajlámou.

Tak, pro dnešek vše.

Přeji vám laskavé léto..., bez klíšťat..., v plné radosti, hojnosti a zdraví ...
a moc se těším, jak mi napíšete, že to vážně funguje. Protože to vážně funguje.

Yvell


Připomínám blížící se červencové lunární meditace: více už o nich psát nemusím, určitě jste si vše přečetli dříve a víte, že meditace jsou uzdravující, transformační, uklidňující, skoro zázračné ... že jsou velkým pomocníkem v této hodně zběsilé době.

Novoluní - 2. července ve 21:16 ve znamení Raka

Úplněk - 16. července ve 23:38 ve znamení Kozoroha

Objednat jako celek

Objednat samostatně - NOVOLUNÍ

Objednat samostatně ÚPLNĚK