srpnový úplněk

úplněk 15. srpna 2019 ve Vodnáři ve 14:29 

Měsíc srpen je královský měsíc, někdy nazýván osudovým, karmickým V tomto letním období, kdy jsme otevřeni naprosto oddaně a odhaleně kosmickým silám, celé přírodě, nebesům, přijímáme s každým nádechem síly kosmu do svého nitra. A to je dobře - protože v zimě se nám tyto přijaté síly budou hodit. 

Léto je samo o sobě duchovním darem, ale je nadmíru potřeba o něj pečovat: o léto i o jeho dary - střežit si je jako oko v hlavě (hlavně neklít a nenadávat, cože si to ta příroda dovoluje, jednou vedro, jindy bouře...) - střežte si tento dar, kdy se můžete otevřít veškerému proudění duchovních sil z výšin a vdechovat je do svých fyzických těl a životů... 

Srpnový úplněk ve Vodnáři má silné spojení s planetou Saturn - Archandělem Orifielem, který je takovým strážcem vysoké a nekompromisní spravedlnosti, která bere, co nám nepatří a násobeně dává to, co je skutečně naše. Archanděl Orifiel je spojován také se stářím, moudrostí celoživotního poznání. Jak známo, tak stáří se rádo obrací ke vzpomínkám, k dětství... takže tento úplněk rovněž otevírá prostor jednak ke vzpomínkám a jednak k dětství samotnému. Ale především k našemu vnitřnímu dítěti - a to je to, co můžeme nazvat duší. Naší vlastní duší - čistota a nezvrásněný pohled na život, nekonečná důvěra v oporu, kterou v dětství jsou rodiče a v dospělosti Bůh.

Takže planetární úplňková konstelace je ideální příležitostí, jak s absolutním saturnským klidem, rozvahou a jasností nahlédnout na obrazy své vlastní duše a důvěřovat jim. Skutečně jim důvěřovat jako obrazům své vlastí moudrosti. Jako děti. Přičemž je dost dobré a užitečné, když zapojíte vědomě i svou vůli.

Více již v samotné meditaci: 


Meditace: Youtobe 

MP3 nahrávka

Text