Meditace ve VODNÁŘI: úplněk - nov - úplněk

Cyklus tří zimních lunárních meditací 
kreativní - uzdravující - sebepoznávací


                                          21. ledna 2019: Úplněk ve Lvu - otevření srdce
            
                            4. února 2019: Nov ve Vodnáři - úspěšné zahájení nového
                
                 19. února 2019: Úplněk v Panně - racionální přijetí proudu dobrého


Co přinášejí vodnářské meditace? 
Jaký je jejich význam pro každodenní život?

Stáhněte si
(podrobnější text o možnostech a vlivu energetické psychologie, epigenetiky, významu meditace... na fyzické a psychické zdraví.)

Od 21. ledna do 20. února vstoupilo slunce v zodiaku do znamení VODNÁŘEPřináší energie svobodného rozhodování, vysoké míry uvědomění, moudrosti a materializace v životě. 

Měsíční fáze úplňku a novu v tomto období jsou úžasnou příležitostí ke tvoření nového
a k uzdravení (na všech rovinách) všeho potřebného. 


Úplněk ve Lvu v 6:15 hod (21. ledna 2019) byl energeticky velmi silný - otevřeli jsme naše srdce. Měsíc procházel hvězdným znamením Lva

Tato kombinace pomohla otevřít, nastartovat vše, co je potřeba změnit, uzdravit... Jedná se
o vaše srdeční záležitosti. Otevření znamená nahlédnutí na potřeby svého srdce, upřímné poznání své vlastní dobroty, sebe-poznání a poté vnitřní souhlas s vlastními sny, touhami a potřebami. 

Vnitřní souhlas souvisí s ODVAHOU, jinými slovy nebát se připustit, že vaše přání jsou krásná, beze strachu připustit, že vaše přání jsou reálná, i když nemusíte hned vědět, jak je uskutečnit. Ale připustit, že je to možné, je hodně důležité. 

Nemusí se jednat jen o zdraví. 


Nov ve Vodnáři je silná konstelace pro úspěšné zahájení jakéhokoli nového plánu, projektu, snu... Přináší možnost objevit rovnováhu mezi sny, nápady, vizemi a skutečným životem. Novoluní vždy přináší silnou energii do nových začátků. 

Obraz VODNÁŘE, který vylévá vodu z vědra, jako by sděloval, že se celý duchovní svět po VÁNOCÍCH, po období vánočního zázraku, narození Krista, zrození světla - které jsme přijali do sebe svým vědomím i dechem a vyzařujeme ven, do vesmíru, jako by se rozhodl darovat člověku vše. Jako by se veškeré kosmické síly vylévaly na zem, do našeho světa, aby lidstvu byly k dispozici. Vodnář vlévá kosmické síly, naplněné vánočním světlem, bez podmínek na zem, člověku, životu.

Je už pouze a jen na člověku, zda přijme nebo ne.

Přijetí je záležitostí vědomí. Bez vědomí je jednoduše bezvědomí. 

Duchovní svět s bezvědomým člověkem nezahyne, ale člověk pod nevědomým (není si vědom) působením těchto konstelací, kosmických sil, žije v nesvobodném ovlivňování.

Nov ve Vodnáři umocňuje všechny tyto energie.


Úplněk v Panně nakonec vše ustaluje, harmonizuje, konsoliduje a racionálně vnáší energii do realizace, do života, do reality.

Současně se Slunce přesouvá do druhého znamení zvířetníku - do RYB. Ryby, jak známo, korespondují s Měsícem, který je zrovna v úplňku, ve své plné síle. Takže spojení končícího znamení Vodnáře a nastávajícího znamení Ryb, spolu s úplňkem, je ideální energie pro využití meditace k tvoření dobré reality života. K tomu energie zemské Panny jakoby sdělovaly, že jsou nakloněny pomáhat, a to velmi střízlivě, racionálně a přesně. Uvádějí vše do rovnováhy
a harmonie, jsou uzemňující, stejně tak harmonizující.

Tato meditace, jako třetí z celého vodnářského cyklu, je  vhodná pro ukončení vnitřního procesu snění a pro zahájení reálného procesu užívání v životě

Což nemusí znamenat, že vše již bude plně v realitě hmatatelné, ale otevírá možnost ve fyzickém světě a ve vlastním životě s klidnou myslí důvěřovat a pozorovat proměny, které krok za krokem vedou k manifestaci, 

Naslouchat a důvěřovat především sobě, svému vnitřnímu hlasu, své vnitřní moudrosti. 


Na cyklus Vodnářských meditací budou postupně navazovat další meditace novu i úplňku, které budou souviset s následnými slunečními znameními zvěrokruhu (Ryby, Beran, Býk, Blíženci... a další)Cena (jako obvykle): ANDĚLSKÁ - můžete darovat jen tolik, kolik můžete.

Forma nové tvořivé ekonomiky.


Před uvedeným dnem vám zašlu odkaz na video-meditaci a text, ve kterém podrobně vysvětlím postup jednak meditace a jednak způsoby, jak v následujících 14 dnech (do další měsíční fáze) budete moci účinky meditace rozvíjet.

A k tomu povídání o naléhavých změnách a silách současné doby.


Bonus

Jako BONUS nabízím ZDARMA 15 min. konzultace (tel, skyp) nad vašimi životními tématy
i pomoc s řešením konkrétních situací.
Může se jednat o samotné meditace nebo okolnosti s nimi související.

Konzultaci je potřeba předem domluvit.