Máme k dispozici období obrovského potenciálu … otevírání obrovských možností. Období, kdy se vše intenzivně projasňuje, odhrnují se závěsy, za kterými se odhaluje skutečná podstata mnohého.

Všechno se děje přirozeně v energetické rovině, takže nemusí všichni tohle dění vidět fyzickým okem. Ale je pravda, že i pěti fyzickými smysly je vnímatelné současné dění na Zemi i mimo ni jako prazvláštně intenzivní. A konečně lidské tělo není nositelem pouze pěti smyslů, smyslů v pravém slova smyslu, ale daleko více.

Nicméně – píšu o tomto tématu (opakovaně a znovu) hlavně proto, že tohle období léta, zejména letošního, je obrovskou příležitostí naplnit Vesmír vlastními záměry.

Letošní léto v době znamení Raka je nejnádhernější cestou, krásnější, než jakákoliv dovolená u nejkrásnějšího moře na nejmalebnější pláži.

Právě teď mají všichni otevřenou cestu srdce.

Nevnímejte tato slova (cesta srdce) jako banalitu, o které se velmi mnoho mluví, ale zkuste si tato dvě slova v následujících dnech představit jako obraz života, ve kterém si v představách vytvoříte nejnádhernější variantu svého vlastního života.

Nejnádhernější variantu pro sebe, ano, ale to neznamená bezohledně, sobecky, ale s ohledem na všechny zúčastněné a k vaší i jejich radosti. V takovém případě bude váš obraz života (v jeho plné kráse) dobrým i pro všechny ostatní. S tímto vědomím tvořte.

 

Proč je to tak důležité teď?

Inu, vždycky je to důležité, vždycky je dobré a smysluplné věnovat pozornost vlastním krásným záměrům, ale skutečně všechno v tomto časoprostoru má svoje místo, svoje odlišné významy, a vždycky je všechno ve vzájemném propojení a v souvislostech.

Takže co člověk koná (fyzicky, duševně, duchovně…) v době léta, odrazí se v jeho životě na podzim, v zimě, později.

Ostatně všechna období mají svoje významy, ale každé otevírá jiné možnosti.

Teď v létě jsou otevřeny portály pro naplňování Vesmírného prostoru, nebo můžeme říci informačního pole, kvantového pole, kolektivního vědomí… jakkoliv.

Teď v létě si můžete tvořit vědomě, byť na počátku v představách, takové varianty života, které chcete v budoucnu žít.

Pokud takto bude tvořit více a více lidí, pak se vesmírný prostor bude více a více naplňovat krásou, dobrem, ušlechtilostí, radostí, zdravím… Takovým obsahem ve formě informace bude naplněn nekonečný prostor. A potom s každou další a další vizualizací budou tyto informace více a více aktivovány.

 

Aktivace informačního pole

Nekonečné možnosti, které jsou v nekonečném prostoru, tam setrvávají v podobě latentní informace jako možného potenciálu.

Teprve až lidským vědomím mohou být tyto potenciály, neboli informace, aktivovány.

To, co budete tvořit ve svých představách, se soucitem, láskou a oddaností Božství, to přesně bude korespondovat s potenciální informací v kosmickém vědomí, a to přesně budete svou pozorností a vlastní představivostí aktivovat.

Děje se tak neustále, takže pokud tuto aktivaci člověk nedělá vědomě, záměrně, se soucitem, láskou a oddaností Božství, pak i přesto je aktivován potenciál v kosmickém vědomí, ale ten, který lidé vysílají svým konkrétním životem nevědomě. Což mohou být běžné denní projevy, myšlenky, pocity, slova, činy, jako například pocity strachu, nejistoty, smutku, nemoci… a podobně. A nebo (nedej Bůh) vědomě se zlým záměrem.

Proto je tak nesmírně důležité, abychom věnovali pozornost sami sobě, svým pocitům, myšlenkám, slovům, činům, svým záměrům.

Pokud se někdo ocitá v těžké životní situaci, tak může vyhledat nějakou pomoc, aby se mu aktuální stav proměnil alespoň malinko tak, že bude sto rozhodnout se pro zdraví, radost, hojnost a že bude sto začít s takovými představami. To jsou první kroky.

Protože v těžkých situacích nebo v bolesti to není vždycky možné, vím.

A ještě dodávám, že znamená Raka je nakloněno ženské energii, tématu péče, ochrany, života, tvoření nového života, a je jedno, zda jste muž nebo žena.

Za pár dnů se energie promění, a budou nadále v proudění léta. Blíží se nám totiž období Lví brány, ale o tom zase příště.

Buďte šťastni, můžete-li, a nemůžete-li, buďte i tak, protože když budete šťastni, tak budete i zdraví.

P.S. Pokud jen trochu můžete, tak využijte programu Magie vysokého léta, protože je opravdu velkým sebe-terapeutickým pomocníkem.
Kdybyste potřebovali větší pomoc, než je nabízena na stránkách, tak mi napište. Andělé určitě najdou řešení.

Můžete si poslechnout video – Tarotové energie pro znamení Raka


A v uzavřené FB skupině Vědomí radosti nám běží  „program“ Letní radosti – úplně zDARma, kde si TVOŘÍME frekvenční naladění svých životů.

Tak se přidejte, je to o světle a o radosti.
Nadějné.
Akorát naděje se naplňují, když člověk vykročí. Alespoň malým krůčkem.

 

Yvell

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *