Vyzout boty a chodit bosky, to je moje první touha, sotva dorazím na chalupu. Na to se těším nejvíc, holka z Ostravy. I tak se stalo, když jsem v době karantény mohla pracovat on-line v panenské přírodě. To mi bylo darováno ku vděčnosti, s vědomím soucitu ke všem, kdo byli v mnohem horší situaci.

Nachystala jsem si tedy svoje milované „ležení“ v trávě, uvařila kafíčko a usedla, připravena k rozjímání, k rozhovorům s neviditelným světem a viditelnou kočičkou, a v obrovské společnosti nefyzických bytostí.

Ještě jsem neusedla a už jsem pocítila, jak mi po noze něco leze – a ejhle – klíště. Opravdu? Opravdu. A než jsem se stačila natáhnout pro olejíček, můj milovaný repelent, cítím totéž na ruce – další.

Tak jsem je zahubila, nebudu lhát, prostě jsem je zahubila.

Musím ale přiznat, že místo klíšťat se do mne zakousl strach. Strach v podobě myšlenek – co když … ? Co když jsou infikovaná? Co když ten olejíček nebude fungovat? (ale vloni fungoval, a předloni taky…) Co když to byla jen náhoda? Co když…?

Navíc byl tenhle strach umocněn zprávami několika přátel i jiných lidí, kteří mne v posledních dnech až neuvěřitelně synchronně žádali o radu, pomoc, o esence… proti klíšťatům.

Strach

Uvědomila jsem si, že největším nebezpečím nejsou ani tak samotná klíšťata, jako strach. A je jedno, zda pramení z nebezpečí infikovaných klíšťat nebo z nedůvěry k přírodním repelentům nebo z čehokoliv jiného, prostě strach je emoce, která odvádí pozornost od vědomí dobrého, a přivádí pozornost k vědomí ne-dobrému (velmi jemně řečeno).

Strach je silný magnet pro uskuteční toho, čeho se bojíme. Skoro mám chuť se omlouvat za přímost tohoto tvrzení, ale není za co se omlouvat. Vím také, že jste tohle tvrzení už milionkrát slyšeli a četli, a vím také, že není snadné radovat se a nést ve vědomí myšlenku na dobré, když jste v obležení klíšťat, nedej Bůh, když vám propukne jejich zásluhou virové onemocnění. I přesto si ale můžete vybrat – buď se bezmocně vztekat z takové situace, nebo se rozhodnout pro důvěru.

Můžete si vědomě hrát s myšlenkou zdraví a bezpečí…

Hrát si s myšlenkou (v tomhle případě, že přírodní repelenty fungují), že jste chráněni, že vaše tělo i duše jsou v přirozeném bezpečí a ochraně, že jste a budete nadále zdraví… Co touhle hrou ztratíte? Řekněte? Co ztratíte? Jakoby v knize života bylo napsáno jen jediné: „Neboj se. Zkus to.“ Navíc, když se nejedná jen o víru, když se nejedná jen o placebo efekt, ale je to hmotná a přirozeně účinkující věc.

No, a pointu už asi tušíte.

Natřela jsem se olejíčkem s připravenými esencemi, a nemusím víc popisovat, od té chvíle ani jedno klíště. Po celé jaro. Po celou dobu chození bosky v trávě, na louce, kolem lesa… všude. Přesněji – ani jedno klíště na mně (kolem jich bylo možná nekonečně, ale nesledovala jsem je). Prostě jsem klíšťatům nechutnala, ale sama sobě jsem nádherně voněla.

A tak i já jsem mohla díky uvědomění si svého vlastního strachu vědomě přesunout své vědomí k důvěře – že esence jsou blahodárné, že repelent je účinný, že mi nic nehrozí, že … blablabla…

Akorát kočička to schytala, než jsem jí stihla potřít srst olejíčkem, už se dvě klíšťata na ní zabydlela.

Takže jsem jí je vytáhla – na místo s klíštětem jsem kápla dvě kapky pálivé esence (Máta a Abundance), a šup – šlo ven jako po másle.

Pak jsem jí srst potřela svým repelentem, a věřte nebo ne, nic. Čisto.

Proto jsem svůj recept proti klíšťatům sepsala, vložila na web a můžete si jej klidně a zdarma stáhnout.

Podle receptu si pak můžete sami vyrobit repelent, esence doma buď nějaké máte, nebo si je pořídíte.

Drahé (moje) esence

Používám je už mnoho let a je to požehnání. Esence Young Living. Jsou drahé mému srdci a jsou drahé i cenově. Ale znáte rčení: „Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit levné věci…“
Nemluvě o tom, že jsou požehnané samotným Dalajlámou.

Takže nejschůdnější varianta je, abyste si nemuseli kupovat všechny esence, že vám olejíček namíchám já a pošlu poštou, protože všechny esence doma mám.

Každopádně vím a mám ověřeno, že ne všechny značky esencí jsou účinné, jako ty moje – Young Living. Takže neručím za žádnou jinou značku, ale za Y.eL ano. (Navíc iniciály mého jména.)

Tak, pro dnešek vše.

Přeji vám laskavé léto…, bez klíšťat…, v plné radosti, hojnosti a zdraví …
a moc se těším, jak mi napíšete, že to vážně funguje.

Protože to vážně funguje.

 

Napište mi na mejl – pošlu obratem poštou!!! yvettae@seznam.cz

 

Yvell

P.S. A kdybyste rychle chtěli pomoci s nějakým strachem, smutkem, nejistotou, tak si stáhněte zDARma MAGICKOU SEDMU. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *