Jak je napsáno v článku (výše) o květnovém Superúplňku, tak s tím souvisí aktuálně nové energie a praktické doporučení.

Když nahlédnete na souvislosti a aktuální úplňkové konstelace, tak vidíte, že se ocitáme v nádherné příležitosti, podporování mocnými duchovními silami, které jsou v geniální kombinaci a podávají nám KLÍČ k bráně nového života.

Ta brána je v nás – a k té bráně vede cesta – vnitřní.

Cesta vědomého zaměření na cíl: Lásky, Zdraví, Radosti, Klidu a Hojnosti na všech rovinách. Záměrně je píši velkými písmeny, protože jsou to skutečně velké světy.

Kdyby nebylo možné tento cíl, tyto velké světy aktivovat a skutečně žít a prožívat, nikdy by to nikoho ani nenapadlo. Ale protože vás/nás to napadá, protože o tom mluvíme, sníme, přejeme si, tak to je důkaz, že tyto skutečnosti jsou možnou variantou života.

A jsou nám nejrůznějšími cestami nabízeny aktivační klíče k odemčení. Jenom je musíme uchopit do vlastních rukou a pak použít.

Použití není složité, ale může se tak jevit.

Nejedná se o něco fyzicky hmotného, ale tím klíčem je DŮVĚRA, že jste pod neustálou ochranou duchovních bytostí. Což neznamená, že se vám nedějí na této cestě podivuhodné komplikace, to ne, mohou se dít, ale právě ty komplikace jsou klíčem, kterým aktivujete novou cestu.

Řeknu vám příhodu/příklad právě z dneska:
byla jsem požádána o léčivou meditaci pro jednu paní, bylo to velmi akutní, ale já potřebuji v čase určitý prostor, abych si obsah navnímala, načetla (z duchovních novin)… dobrá… pak jsem začala nahrávat, ale nedařilo se – komunikace nefungovala, mikrofon jsem zapomněla zapnout, pak jsem byla vyrušena třemi telefonáty, z počítače zmizela hudba, na kterou jsem si zakoupila Licenci… člověk by řekl: hrůza.

A v tu chvíli přišla zpráva, že je potřeba vědomě přijmout onen KLÍČ k aktivaci nového života.

Jednalo se o vědomé přijetí skutečnosti, že přijímám, ale nově vědomě duchovní pomoc, ochranu a vedení Božství (jinak a nově, než jak to bylo dříve).

Kdyby nebylo té komplikace, nedošlo by k novému uvědomění, k předání klíče. Můj život nebyl v žádném ohrožení, díky Bohu, ale moje vnitřní Dáma (paralela s královskou hrou – šachy) v ohrožení byla, a tak se ozvala: „Máš před sebou nový tah, novou cestu, cestu jako hru s plnou důvěrou Božství…“

Prostřednictvím nejrůznějších komplikací jsou nám totiž nabízeny Klíče k doposud uzamčeným dveřím.

Každá komplikace může být voláním vnitřní Dámy po větší pozornosti. Nejen k pozornosti vůči fyzickým okolnostem, ale především k pozornosti vůči rozpoznání naší vlastní důvěry v duchovní vedení.

Takže opravdu platí, že je nejideálnější čas:

Jen tedy opakuji, že:

skutečně můžete zažehnout svůj záměr, plán, sen…, protože ke Střelci se váže element ohně, a tím budete na cestě pokračovat v plné radosti. Jenže bez komunikace to půjde stěží – můžete narazit na propast.

Komunikace je cesta.

Tak, jako důvěřujete komunikaci (silnici), která vás zavede z bodu A do bodu B, tak je potřeba důvěřovat komunikaci s Božstvím.

To je Klíč k aktivaci nového světa.

Takový je májový super úplněk a dny kolem něj.

 

Přeji vám laskavé dny

Yvell

…a rovněž opakuji, že mi můžete napsat, v čem byste rádi nějakou pomoc, protože finalizuji kurz 7 Svatojánků a mohu do něj takovou pomoc zahrnout.

Instagram: Light.Sofie
FB stránka: Light.Sofie
Uzavřená FB skupina: Vědomí radosti

P.S. V případě sdílení prosím o sdílení v plném rozsahu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *