Všichni víte, že ve čtvrtek 10. 6. dojde k zatmění Slunce, o kterém se píše a mluví hodně, i v médiích, ale v souvislosti s duchovními vlivy je každé zatmění vždy obrazným „zatměním“ některých energií, které z dané planety proudí k Zemi, k člověku.

Zatmění bude v našich zeměpisných šířkách viditelné jen částečně, asi 16,8 procent. Což znamená, že Měsíce vstoupí před Slunce, začne to v 11:44 našeho času, a skončí ve 13:36.

Protože se jedná o zatmění Slunce, které je z duchovního pohledu zdrojem světla a moudrosti, může se stát, že právě tyto kvality mohou být v životě člověka lehce zatemněny.

Jsou to právě lunární bytosti, které předstoupí před Slunce a na chvíli skryjí působení jeho energií.

Nic se neděje náhodou. Lunární bytosti v tomto smyslu vyzývají člověka, aby si UVĚDOMIL svoje vlastní vyzařování, a to prostřednictvím pocitů, protože Luna souvisí a působí převážně na pocitové tělo.

Ale také primárně ZRCADLÍ. Takže ona pomoc spočívá právě v tom, aby si člověk UVĚDOMIL, co vyzařuje do svého prostoru, do kosmického vědomí. Protože to, co vyzařuje, to zpětně také přijímá. Nejen on sám, ale všechno a všichni ostatní.

A právě v této oblasti, v té vnitřní, v tom vnitřním životním pocitu, máte nejideálnější příležitost uvědomit si, zda vnímáte nebo cítíte nějaká omezení, napětí, neklid nebo něco podobného a současně si UVĚDOMIT svůj vlastní „vklad“ do duchovního světa.

Co vysíláte, to přijímáte.

Nastává tedy ideální čas na změnu. Právě onu změnu ve vnitřním nastavení. Ve vnitřním vidění.

O tom píši opakovaně již léta, protože právě tudy vede cesta: skrz vlastní vnitřní nastavení, přes opakovanou důvěru a sebedůvěru (že vaše nastavení je možné v reálném životě zažívat) až po nejrůznější konkrétní počínání, ke kterému je člověk zpravidla vždy inspirován duchovními silami, bytostmi.

Nicméně přišla opět a znovu naléhavá zpráva z „duchovních novin“.

Zpráva od Andělů:

Yvell, předej a předávej opakovaně dál do světa zprávu, že krystalická síla moudrosti světla na Zemi i v kosmickém vědomí je v plné síle, jenom čeká na přijetí člověkem a jeho aktivaci.

Aktivaci člověkem a v člověku.

Sama o sobě tato síla nestačí lidstvu pomáhat.

Je potřeba aktivní pomoci každého člověka.

Co to znamená konkrétně?

Nic těžkého či náročného. Jenom a pouze:

– zvýšenou pozornost k vlastním myšlenkám
– (můžete) tu pozornost nazývat VĚDOMÍM
– VĚDOMĚ si UVĚDOMUJTE, na co myslíte, co říkáte, co děláte…
– VĚDOMĚ žádejte o setkání svými duchovními průvodci (stane se tak)

Těch informací bylo více, ale v tomhle formátu článku jsem vám předala to podstatné a nejdůležitější.

Prostě nás lidi žádá veškerý duchovní svět, potenciál, bytosti – můžete to nazývat jakkoliv – o pomoc, přesněji o aktivní spolupráci.

To všechno výše zmíněné se člověk může naučit, a mnozí z vás se nic učit nemusí, protože to umí, umíme to odjakživa, akorát je více než potřebné to dělat!!! Každý den, opakovaně. Kdykoliv. Nikdy není pozdě.
Ale všichni víme, že teď už je za 5 minut 12.

Blíží se období vysokého léta, svatojánské, a to je jedno z mimořádně důležitých období pro následný život člověka. Zejména v této době.

Kdo můžete a chcete, přidejte se na naše společné (on-line) putování 7 svatojánskými dny: Magie svatojánských dnů.  Jeho obsah je věnován i tomuto tématu.

Hustota mlhoviny, která zahaluje světlo, moudrost a dobro, houstne stále více, ale bez naší vědomé pomoci a „práce“ se světlem zůstane tzv. „zataženo „.

Jediná záchrana, jak aktivovat na Zemi moudrost světla, je začít HNED TEĎ.
Alespoň těmito čtyřmi kroky. (viz výše)

Tak tak.

Tak vás zdravím, v pravém slova smyslu a přeji laskavé dny ve světle vnitřním i vnějším.
Yvell

www.yvellerova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *