Lednový úplněk v Raku je naprosto geniální příležitost na počátku roku, uprostřed zimy, navíc v době současného převratného dění, k naplnění Vánočního poselství.

Což není nic jiného než zrození Světla uvnitř.

Právě teď, kdy lunární fáze nabývá svého vrcholu, vyvrcholení, kdy se navíc jedná o první letošní úplněk, tak se snažte dostávat co nejvíce do pocitu KLIDU a co nejvíce si uvědomujte, že vy sami jste Králové – vy jste nositeli světla. Vy sami ho můžete vědomě vyzařovat.

Jen takové vědomé vyzařování Světla vám samotným umožňuje aktivovat v sobě vše potřebné k tomu, abyste mohli být duchovními bytostmi Světla a Nejvyšší moudrostí dotčeni a propojeni.

Není to nic extra složitého – jen a pouze uvědomování si, že jste Světlo. Že vše je Světlo a ze Světla. Jen si to v duchu nebo nahlas opakujte. To někdy stačí, abyste byli „vyslyšeni“.

Kromě toho lunární bytosti v době tohoto úplňku snášejí k Zemi energie, které pomáhají zažívat pocit bezpečí, rodinného zázemí, a především přirozeného klidu.

Klid je také tématem tohoto měsíce, ledna. Měsíce, který stojí uprostřed zimy. K tomu si můžete přečíst článek Neztrácejte ani vteřinu.

Právě s vědomým nastavením životního pocitu KLIDU můžete naplno využít proudící úplňkové energie, které vám aktivují mysl do stavu porozumění, a chápání souvislostí.

Mohou se vám rodit originální nápady, vaše sny se budou jevit jako reálné, dokonce je budete i moudře promýšlet.

Pocítíte, jak vaše názory jsou upřímné, dokonce pevné, stabilní, to vám dodá ještě více klidu.

Úplně naplno, úplně úplňkově si vychutnávejte takové pocity a dovolte si vědomě sami sebe potěšit. Protože ruku v ruce s vašim vnitřním pocitem stability můžete vnímat i přirozenou a laskavou schopnost svoje názory měnit. Což není žádný projev selhání, ale naopak projev vnitřní síly.

Je dobré věnovat pozornost i svému domovu – vnitřnímu i vnějšímu. S klidem.

Domovu fyzickému, tedy rodině, domácnosti, ale také svému domovu vnitřnímu – takže věnujte pozornost svým myšlenkám a pocitům.

A stejně tak i domovu duchovnímu, tedy rodině duchovních bytostí, které jsou s vámi neustále.

Protože se ocitáme ještě stále v tzv. Velké době vánoční, tak právě tohle KRÁLOVSKÉ období, navíc při úplňku v Raku, je dobou klanění se ženské síle. K tomu luna vyzývá:

A to vše bez ohledu na to, jakými těžkostmi v rodině člověk procházel – ale jednoduše vyslovit vděčnost celé rodině, celému rodové lini, protože bez nich bychom tady nebyli.

Všechny těžkosti byly jen výzvou „učit“ se BÝT vědomě v úctě sám k sobě, ke druhým, poznávat, odpouštět…

Způsobů, jak to udělat, je mnoho, a jak víte, tak ideální jsou meditace, nejlépe s krásnou hudbou, nebo vnímejte jen čistotu a zvuky přírody anebo můžete najít hudbu sami v sobě.

Energie úplňku v Raku aktivuje vaši intuici v plné síle.

Věnujte pozornost své vnitřní komunikaci, vnitřním zprávám, ale i těm DOBRÝM z vnějšího světa, protože vám mohou přinášet důležité informace.

Proudí energie, které urychlují transformační procesy.

Tak si těchto pár dnů, s hlubokými prožitky, čistou intuicí a originálními nápady užijte v plné radosti.

Ve vědomé radosti.

Yvell

Mgr. Yvetta Ellerová / certifikovaná terapeutka / lektorka / autorka programu Light-sofie / „ladička“ pozemského a andělského světa

Uzavřená FB skupina VĚDOMÍ RADOSTI

FB stránka LightSofie

IG: Light.Sofie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *