Kdo by to byl řekl, že každý měsíc v roce má energie, které fakt sedí. Sedí jak… víte, co se říká, viďte? A že listopad bude pokoušet naši trpělivost, to by každý nečekal. Ale je to tak.

A všichni Svatí nám v tom pomáhají.

Letošní rok je prazvláštní, takže mnohé taková zkouška trpělivosti provází možná celý rok, ale listopad není žádnou zkouškou, listopad je příležitostí!!! Velkou příležitostí si na svoji vlastní trpělivost sáhnout a nechat ji rozvinout se.

Přelom října a listopadu je příležitostí k rozvinutí vnitřních růží.

Taková krása. Taková naděje, taková možnost.

Děje se tak od věků, že celý podzim je časem pro záři vnitřního slunce. Kromě toho ještě každý měsíc uvolňuje energie, které pomáhají člověku nechat rozkvést zvlášť některým ctnostem. Jejich rytmus není náhodný, jejich pořadí také ne a další příležitost budeme mít zase až za rok.

K tomu ovšem doplňuji, že i kdybychom těmto vlastnostem, které máme příležitost v celém roce rozkrývat a rozvíjet, nevěnovali vůbec žádnou pozornost, tak se nic moc zlého neděje, akorát to vše, co se děje, se děje jako by bez našeho vědomí, a tak to ani nemůžeme příliš ovlivňovat.

A listopad, který je měsícem trpělivosti, pomáhá člověku uvědomit si, že ať se děje cokoliv, tak vždy je možnost odevzdat „to“ Bohu, Vesmíru, jakkoliv to můžeme nazvat, ale vědomě a s důvěrou, že nezůstaneme na holičkách.

To je možná skutečná trpělivost – ODEVZDÁNÍ.

Inu tak.

Přeji vám, abyste byli s trpělivostí v radosti, že vše dobré je možné.

Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *