Na Zemi se valí proudy světla, říká se tomu zvyšování vibrací, což jste mnozí určitě mnohokrát slyšeli, četli… je to pomoc současnému světu. Ale na to se člověk musí také připravit nebo jinými slovy – přizpůsobit. Neděje se to naráz, ale postupně je to nejen možné, ba docela nezbytné.

Bytosti světla sdělují, že bychom neměli promarnit ani vteřinu, natož minuty, a už vůbec ne dny nebo roky, abychom si mohli užívat vnitřní radosti, svobody i hojnosti.

Obráceně – protože je to nezbytné, je to i možné.

Máme leden – měsíc uprostřed zimy.

Ocitáme se v samém středu zimního období – období ticha, zimního spánku ve vnější přírodě, ale nejsilnějšího probouzení bdělého vědomí v člověku.

Je to „jen“ příležitost.

Nic fatálního (osudového), ale promarnit tyhle příležitosti v současné době ohromných transformací by mohlo být fatální.

Právě nyní, v samém středu zimy, v samém středu probuzeného světla ve vědomí člověka, světla, které se zrodilo o Vánocích, přináším praktická doporučení, jak „vstupovat“ do energie Světla vědomě.

Naprostým předpokladem je vnitřní KLID.

Klid. Klid. Klid.

Jak ho dosahovat?

Dosahovat je nedokonalý vid (stav), protože se jedná o proces, nikoliv o trvalý stav. Nicméně častým opakováním lze dosáhnout i trvalého stavu, který se projevuje jako přirozený životní pocit.

Je to velmi prosté i jednoduché.

Slouží nám k tomu náš jazyk, slova, obrazy a představivost a naše tělo.

Takže prakticky?

Jednoduše vyslovte slovo KLID, při tom uvolněte tělo, nechejte klesnout ramena, vnímejte uvolnění… můžete si při tom zavřít oči… a vědomě si dovolte nechat se zalévat energií KLIDU. Klidu a Světla.

Potom jenom vnímejte, jak se cítíte.

V takovém stavu můžete dělat cokoliv – pracovat, vařit, řídit auto, povídat si, uklízet, prostě cokoliv.

Klid je opravdu základním a zásadním předpokladem, jak umožnit energii Světla, aby vás prostupovala.

Pocítíte klid téměř okamžitě.

Potom už záleží na každém z vás, jak dalece budete tomuto pocitu důvěřovat.

Důvěřujte, protože vaše pochybnosti celý tento proces mohou anulovat.

Ano, pak následují další kroky, jako je naplnění vašich přání či potřeb, životních záměrů, ale to vše se může uskutečnit až tehdy, kdy se tělo i vědomí ocitá ve stavu klidu a hluboké důvěry.

Podrobněji a prakticky se tomuto tématu budu věnovat v živém vysílání ve FB skupině VĚDOMÍ RADOSTI – v neděli 16. ledna ve 20 hodin.

PŘIDEJTE SE.

A buďte šťastni! (To budete i zdraví.)

Ve službě Světla a s láskou

Yvell

Mgr. Yvetta Ellerová,

Yvell
Mgr. Yvetta Ellerová / certifikovaná terapeutka / lektorka / autorka programu Light-sofie / „ladička“ pozemského a andělského světa.

Uzavřená FB skupina VĚDOMÍ RADOSTI

FB stránka LightSofie

IG: Light.Sofie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *