Každé NOVOLUNÍ je novým začátkem nové fáze Měsíce. Takže určitě souhlasíte, že má-li něco nového začít, musí to předchozí skončit.

Znovu a opakovaně jsme vyzývání, vedeni a inspirování k DOKONČENÍ.

Dokončení všeho předchozího.

Nemusí se jednat o žádné fatální ukončení nějaké životní fáze (i když i to je možné), ale jedná se, a to v každém případě, o životní POCIT.

Aby mohl být aktivován nový začátek, vždycky je potřeba si uvědomit stávající stav, situaci, a z nich pramenící pocit.

Opakovaně o tom píšu téměř ve všech článcích. Například i v těchto:

Proč se přání neplní

Praktická doporučení pro současnou dobu

Luna v Kozorohu (z 13. srpna)

Pokud vám v aktuálním životním pocitu není úplně ideálně, tak si představte jiný, příjemnější, do něj si vstupte a dovolte tomu předchozí slábnout, slábnout, až úplně zmizí. A ten nový, příjemný, nechat sílit a sílit.

Prožijte si to.

Nechejte se jím naplňovat, zahalovat, nadechujte jej do sebe… Užívejte si jej. K tomu stačí jenom představa.

Novoluní na začátku nového roku je skvělou příležitostí nastartovat nový rok s novým vědomím.

To, co přinášejí aktuální zprávy z duchovních novin nevede k žádným konkrétním skutečnostem, ale jen apeluje na pozornou pozornost k vlastnímu vědomí.

Aktuální planetární konstelace vám mohou pomoci začít myslet a cítit NOVĚ.

To je NOVÁ ZEMĚ.

Opravdu stačí jen nastartovat novou pozornost k vlastním pocitům a vědomě se rozjíždět v životních pocitech klidu, důvěry, radosti a nepochybně vděčnosti, že vaše záměry jsou zapsány v informačním (kvantovém) poli a opravdu jedete tou správnou cestou.

Představte si, jako by vaše plány, záměry, přání a potřeby byly obrazem na nebi (v kosmickém vědomí) a vy jste ten, kdo otočí klíčkem v zapalování, nastartuje svoje pomyslné auto života a vyjedete vstříc tomu obrazu.

Nebojte se a vydejte se směrem k tomu obrazu.

Ve chvíli, kdy otočíte klíčkem, tak se aktivuje samotný obraz vašeho přání (plánu nebo záměru) a dostane se do pevného spojení s vaší cestou.

Podobně, jako když se vydáte autem na jih, k moři – nepochybujete o tom, že tam dojedete, nikdo z vás se ve Vídni neotočí a neřekne si: … to je blbost, raději nikam nepojedu, vrátím se, protože to tam neznám, nikdy jsem tam nebyl, to se přece nemůže podařit… Kdepak. Tohle nikdo neudělá.

Ale na cestě za svými sny a životními potřebami to děláme skoro ustavičně. Akorát si toho nejsme vědomi.

Proč to lidé dělají? Protože jejich sny a přání bývají zpravidla tak krásné, a životní zkušenosti tak ne-krásné, že jejich mysl TO nechce dovolit ani připustit. Navíc jsou pevně spoutáni s hmotnou realitou, okolnostmi, a tušení, že by se tahle hmotná realita změnila je vyleká.

Andělé sdělují, že se nemusíte ničeho bát. Nikde se nebudou pálit mosty a nebude docházet k revolučním proměnám, ale váš vnitřní pocit a důvěra, že vaše přání mohou být naplněna, vás povedou tou nejpřijatelnější cestou.

Jeďte. Neotáčejte se a jeďte dopředu.

Novoluní znamená, že Slunce i Měsíc se ocitají ve shodném znamení, tentokrát v Kozorohu, který není moc nakloněn změnám. Ale je pevný!

A když v těchto upevňujících energiích při novoluní zasadíte semínko svého přání, bude skutečně pevné, zdravé.

Přečtěte si také předcházející článek (Rok 2022 – pomoc Jupitera, Fortuny a Sofie) a všechno se vám ještě více propojí.

DOKONČENÍ znamená, že celou svou minulost a minulé zkušenosti sice přijmete, ale necháte je být. A začnete věnovat pozornost těm novým ŽIVOTNÍM OBRAZŮM. Opravdu je nezbytné vědomě opustit, tedy pustit se toho starého, nepotřebného, jinak se nic nového nemůže zrodit.

Jako když vědomě nasedáte do auta, když se stěhujete do nového domu, krásnějšího, vysněného, a opouštíte svoje staré místo. S vděčností.

Tak využijte následujících pár dnů k takovému rozjímání a vkládejte do vzduchu jen ty nejnádhernější obrazy.

Lunární bytosti je přijmou a pomohou zrcadlit ve fyzickém životě.

Buďte šťastni.

Yvell

Určitě se připojte k celoročnímu putování po 12 ctnostech – nyní nabízím velký novoroční DAR – velkou slevu.

Web: https://yvellerova.cz/

FB Light.Sofie

IG Ligt.Sofie

FB Vědomí radosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *