Novoluní v Beranu je jedinečné! Jarní.

Počátek.

Na počátku bylo slovo.

Vaše slovo je na počátku veškerého vašeho tvoření. A slovo je projevem myšlenky.

Novoluní, znamení Berana, Jaro, letošní jarní energie, to všechno společně rozdalo karty k ohromné příležitosti počátku něčeho nového.

Je to ale „jen“ příležitost, jedná se o potenciál, možnost. Neznamená to, že se tak stane samo od sebe, což opakuji kudy chodím, kudy píšu, kudy mluvím.

Nic se nestane samo od sebe, i kdyby předpovědi byly sebe ohromnější.

* Lidé z kurzu (Tajemství Klidu, Radosti a Hojnosti) mi píšou tak nádherné zprávy, jak se jim daří proměňovat svoje životní okolnosti do úplně nových forem, o kterých se jim dřív jen snilo, že mě někdy dojímají až k slzám.

To je přesně důkaz toho, že všechno dobré je možné a že zmiňované proudění silných jarních energií do všech oblastí života je právě nyní plně aktivní.

Co to znamená prakticky?

Novolunní energie souvisí s postavením ještě dalších planet, které jsou v konjunkci se Sluncem i Měsícem. A to je Chiron a Merkur.

Tahle konstelace naznačuje, že ty oblasti, které ve svém životě potřebujete tzv. uzdravit, proměnit do radosti, jsou připraveny na vaši aktivitu, na váš osobní „vstup“ do realizace.

Samo se to nestane, ale jakmile zaktivizujete svoje vnitřní rozhodnutí, pak se spojí celý Vesmír, aby vám pomohl.

Každé novoluní, navíc v Beranu, na jaře, je nejideálnější příležitostí k novým začátkům.

A dostávám se na začátek – na počátku bylo slovo.

Napište si, pojmenujte, co potřebujete ve svém životě změnit k lepšímu? Formulace se vám budou dařit, vaše myšlení možná zavnímáte jako svěží, rychlé, budete vnímavější k inspirativním myšlenkám a nápadům.

Využijte toho.

Merkurské energie jsou vám nakloněny, abyste si svůj záměr promysleli, naformulovali, napsali, vyslovili a „vyslali“, Chiron je vám nakloněn pomoci „vyléčit“ danou situaci a novoluní je dobrým startem.

Myslete opravdu jen na to, co chcete žít!

Opusťte myšlenky na to, co nechcete. Tomu není potřeba věnovat pozornost. A pokud se vynoří, tak máte k dispozici geniální nástroj, jakým je vaše VĚDOMÍ a vědomé rozhodnutí pro nové myšlenky, ty pozitivní (Merkur je vám nakloněn).

Tomuto tématu jsem věnovala už vloni v dubnovém článku jednu velmi účinnou techniku: Novoluní v Beranu (2021)


NOVOLUNNÍ MEDITACE – JARNÍ

Ještě stále se můžete přidat do právě rozběhnutého JARNÍHO KURZU, protože jak říkám, energie budou proudit i nadále. Samozřejmě je to jen pro ty, kdo to se svou změnou do Radosti myslí vážně a upřímně. Není to pro zvědavce. Ale pro upřímné „pracovníky světla“ ve svém vlastním životě.


Mgr. Yvetta Ellerová, „ladička“ pozemského a andělského světa, certifikovaná terapeutka, autorka programu Light.Sofie.


FB – uzavřená skupina VĚDOMÍ RADOSTI

FB stránka LIGHT.SOFI

INSTAGRAM: @lightsofie

web: https://yvellerova.cz/terapie/Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *