Tak se nám planety prazvláštně seskupily – tři jsou v retrográdní fázi: Neptun, Saturn i Pluto.

Ale nevadí – ve středu ráno nastane novoluní (29. června 2022 ve znamení Raka ve 4:52), a to je čas nových začátků.

Novoluní v Raku aktivuje všechna témata, která souvisí s domovem, rodinou, bezpečím, emocemi, pocitem jistoty, ženou a ženskostí.

Jenže? Drží se za ručičku s tzv. Černou lunou, která naopak pozvedne pokličku hrnce se zasutými tématy. Nic není ani dobré, ani zlé, ale určitě je to příležitost na „uzdravení“ všeho, co vyplave na povrch, zejména ve zmíněných oblastech.

Uzdravením myslím nechat to vše v klidu, trpělivě odeznít, ideálně s vědomím, že na minulosti stejně nic nezměníme, ale když o ní víme, tak se můžeme vědomě rozhodnout pro nové varianty svého života. Zejména v těch oblastech, které souvisí s novoluním v Raku.

Zprávy z duchovních novin


Novolunní meditace

odkaz

Tohle novoluní je první po letním slunovratu, a tak přináší hodně tvořivé energie, zvlášť ve zmíněných oblastech. Můžete toho využít.

Retrográdní Neptun – ten napomáhá k získávání nových informací, v tom smyslu, že se pravda dostane více na povrch, nebo vyplavou na povrch skrývaná témata či informace.

A to jak v osobních životech, tak i v širším kontextu.

Můžeme se nechat překvapit, to jo, ale aby člověk nebyl překvapen příliš, natož zaskočen, tak někdy stačí jen vědět, že máme nekonečnou svobodu v tom, jak budeme reagovat.

A koneckonců – je dobré vědět, že budou-li informace negativní, pak i tohle pomine, a budou-li dobré, pak je prostě dobré, když se některé nejasnosti vyjeví v novém světle, protože mohou začít dávat dokonce smysl… mohou se objevit nové souvislosti, významy, můžete zažít nové AHA momenty… vnímat inspiraci z neviditelného světa…

Prostě nic není dobré ani zlé. Je to prostě takové.


Tak vám přeji krásné léto a prázdniny.


P.S. Určitě si nenechte ujít

7 SVATOJÁNKŮ – 21 denní on-lin program (meditace, teraputické techniky…) – který si můžete užívat po celé léto (právě probíhá)

a

DUCHOVNÍ PORTÁL podnikání – 3 MĚSÍČNÍ PROGRAM – zcela jedinečný – pro ty, kdo chtějí začít dělat to, co mají rádi.

 —

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Yve-cista.jpg.
Mgr. Yvetta Ellerová, „ladička“ pozemského a andělského světa, certifikovaná terapeutka – psychologie emocí (20 let), autorka programu Light.Sofie, antroposofka (35 let), specializovaná na 7 Archandělů v rytmu života člověka (15 let).

FB – uzavřená skupina VĚDOMÍ RADOSTI

FB stránka LIGHT.SOFI

INSTAGRAM: @lightsofie

web: https://yvellerova.cz/terapie/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *