12. 12. – prostě otevřené portály, rozšířené do nekonečna... a z nich proudící Božská síla.

Končí rok 2021 – je to mocná energie – 3×7, což můžeme vnímat jako obraz tří sedmiletí v životě člověka, ve kterých se vyvíjí od narození do dospělosti.

21 let je sice dospělost, ale ještě ne plná zralost.

Takovým „vývojem“ (v uvozovkách) jsme procházeli ve zkrácené formě v posledních 21 letech a stejně tak i v úplně zrychlené podobě v tomto roce 2021.

Platí, že vše, co lidská bytost pojme v této době, tedy co se naučí, co pochopí, nebo jak přijímá vlivy okolí, kterému důvěřuje, a z nich si pak tvoří celoživotní přesvědčení, to vše se pak projevuje v následujícím životě, zrcadlí se, rozvíjí nebo blokuje rozvoj (záleží na kvalitě obsahu).

Tak tohle se dělo v uplynulých letech a stejně tak i zrychleně v tomto roce (2021) – měli jsme příležitost vrůst do dospělosti, ale ne jako děti, nýbrž jako dospělé bytosti, vědomě.

O tom, jaké jsou predikce pro rok 22 díky těmto planetárním vlivům napíšu později.

Ale teď to zmiňuji proto, že následující období, pár týdnů do konce roku 2021, máte/máme ještě možnost si mnohé z uplynulého roku uvědomit a dohnat, co jste/jsme nestihli.

Poslední možností k tomu jsou vánoční noci – ne nadarmo zvané svaté vánoční noci, ve kterých má člověk naposledy možnost nahlédnout na proud minulosti a pak vědomě tvořit obrazy časů budoucích. Jedno bez druhého se neobejde.

Pokud chceme cokoliv v životě změnit, pak musíme vědět CO je to „to“, což znamená poznat minulost.

Děje se to velmi lehce, je to možné, dokonce nezbytné.

Celý tento rok, rok 2021 byl obrazem oněch zmíněných tří životních sedmiletí.

Teď se završuje časoprostor, který každý sám, osobně, naplňoval svým jedinečným obsahem.

Buď lidé žili nevědomě, jako děti, a přijímali vlivy okolí, přijali je a ty se pak staly jejich životním přesvědčením, nebo se „probudili“ do svého vlastního vědomí, aktivovali světlo duše a srdce a stal se skutečně „dospělými“.

Pokud žili nevědomě, tak neví o tomto procesu. Ale poznají to vždy podle POCITU. Příjemný nebo ne-příjemný.

Zdůrazňuji, že je to jen obraz.

Ale nic není ztraceno, ještě pořád jsou nabízeny vánoční noci – je to opravdu Božský dar. A to k ničemu jinému, než k vědomému nahlédnutí na vlastní život.

Numerologický význam čísla 20-12-12-21 s výsledným číslem 11, v součtu: 2. Samé jedničky, dvojky a nula si dohledáte jinde.

Já vám k tomto datu předávám nyní zprávy z duchovních novin, stručně:

Zní to velmi jednoduše, určitě neslyšíte poprvé, ale teď už opravdu nestačí jen kývat hlavou a říkat: ano, ano, to vím…, ale teď je nejvyšší čas TO ŽÍT.

Co to znamená prakticky pro člověka s nohama na zemi?

KLID – klid, klid, klid – to je základní a zásadní předpoklad, aby Božské síly mohly v člověku a prostřednictvím člověka tvořit.

Vy jste nositeli Božství. Jenom vy Ho můžete v tomto hmotném světě uskutečňovat.

Protože ze své praxe vím, že to není tak snadné, jak snadno se to říká, proto (a mnozí už mne znáte), přikládám několik praktických doporučení:

To je v podstatě vše podstatné k datu 12. 12. – prostě otevřené portály, rozšířené do nekonečna. Z nich proudící Božská síla.

Poznámka: ono tomu tak je už dlouho, tak se děje stále, ale jsou určitá období, kdy se energie tak zintenzivní, aby si ji člověk mohl uvědomit.

Tato intenzita je DAREM, bez podmínek, a ona data pomáhají koncentrovat tuto energii ve vědomí člověka.

Letošní mocná energie, proudící z duchovního světa, je alarmující výzvou, abychom už jednou pro vždy odevzdali svoje strachy a nejistoty, jinými slovy – odezvat svoje strachy a nejistoty znamená obětovat je. Ano – obětovat. Obětovat vlastní strach, aby vznikl prostor pro důvěru – Bohu.

Nic neuvidíte v daném okamžiku, ale pocítíte blažený pocit: KLIDU a RADOSTI. Teprve v takovém stavu, a dál v důvěře Božskému vedení, budete vědět, co udělat v následujícím kroku.

Jaj, mohla bych o tom psát až do skončení věků, ale musím končit.

Tohle je energie následujících dnů: 20-12-12-21

Konec starých časů, a proto zde stojí člověk, sice úplně sám (1), ale ne osamocen, protože 1 znamená také sjednocení a jednotu s Bohem.

Sjednocení polarit (2) představuje také vnitřní intuicí (2).

A konečně s důvěrou v Božství (0), kdy vše je tvořeno tzv. z „ničeho“, je možné ještě v těchto posledních prosincových dnech starého roku obětovat strach a přijmout Božské vedení.

Anděl řekl: „Neboj se.“

V kontextu současného rozděleného světa na očkované a neočkované je tato zpráva pro všechny, bez rozdílu, ohromně povzbuzující: NEBOJ SE. Ať tak či tak – NEBOJ SE.

Nikdy není pozdě – důvěřovat Božskému vedení.

A právě teď je k tomuto rozhodnutí, či postoji, chcete-li, až neuvěřitelně magická příležitost.

12. 12. se spustí v plné síle, potom bude zimním slunovratem umocněna a o vánočních nocích dovršena.

Vychutnejte si ji plnými doušky.

Zadívejte se do nebe a DOVOLTE si tu nejnádhernější variantu svého života. Je tam! Uvidíte ji (viz článek: Zadívej se do nebe – zlatá nit).

Pak nás čeká nový rok, nová RADOST.

Určitě si nenechte ujít provázení 13 vánočními nocemi – je to jedinečné.

Mgr. Yvetta Ellerová / Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *