Napsali jste si odpovědi na těch pár otázek z předchozího textu? Jestli ne, tak to udělejte, protože nemůžete vynechat krok první, když chcete udělat krok druhý, viďte?

Prvním krokem, ve kterém si pojmenujete svou situaci, se dostanete do stavu plnějšího uvědomování, což je moc důležité pro to, aby se vám v životě dělo to, co si přejete, abyste nemuseli nechávat svůj osud nějakému „něco“, které by pracovalo za vás a abyste se mohli radovat ze skutečnosti, kterou chcete zažívat.

CO si přejete?

To, co si přejte, je právě to, co potřebujete, jinak byste si to nepřáli. Jen tomu začněte v tuhle chvíli důvěřovat. Napište si svoje přání. Jak jsem psala v předchozím článku – napsané formulace jsou první formou manifestace v realitě.
Tohle je  někdy nejobtížnější krok – důvěřovat tomu, co chceme – protože hned vás může napadnout, že si nejste jisti, jestli to pravdu chcete a už vůbec si nemusíte být jisti, jestli to dokonce potřebujete.

Proto se mnohá přání neplní, protože lidé v této uvíznou v obavách, že si nejsou jisti, protože přání je jen představou a představa jejího naplnění už vrhá člověka do úplně jiných souvislostí a to je velká neznámá.

Co je brzdou v naplňování přání

Právě to, že neznáte svoji budoucnost, to je velkou překážkou a brzdou v naplňování přání a potřeb. Lidé se v této fázi začnou podvědomě obávat jakýchkoliv kroků a změn, protože nemají žádnou jistotu, že to dopadne dobře, že to dopadne dobře pro ně samotné nebo pro jejich blízké. A navíc se ocitají v zaběhnutých okolnostech, a ty jsou dobrou jistotou, ty jsou známé, v nich se orientujete a víte, co můžete očekávat od sebe i od druhých, ale něco nového se začne zdát něčím skoro až nebezpečným.
Proto lidé v této fázi uvíznou a vrací se zpět do starých, dobře známých okolností.

Jak si poradit?

Zkuste si zahrát nádhernou a neskonale jednoduchou hru s magickou sedmou. Zkuste si to zažít alespoň na pár sekund a uvidíte, jak se začnou dít zázraky.

Co je ale nejdůležitější?

A k tomu vám pomůže Magická sedma, nebo Meditace.

Všechno můžete využít – mnohé zdarma, jiné jen za symbolickou cenu.

I tak vám přeji laskavé dny i sny, plné zdraví, klidu a hojnosti na všech rovinách.

Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *