Nastala panika, Panika s velkým P, a není divu.

Korona-vir je proudící temnota, kterou vidíme ze svého úhlu pohledu jako virus, a to je děsivý pohled i děsivá skutečnost. Ale abyste porozuměli všem souvislostem, je dobré přečíst si předchozí článek (Korona-vir 1 – odkaz).

Níže popisuji duševně-duchovní prevenci.

Každopádně přirozeným projevem prevence je úplně normální hygiena, což znamená, že se jednak budeme chránit přirozeně  tím, že se budeme vyhýbat nakaženým oblastem, dodržovat hygienu, umývat si ruce nejen v dlaních, ale na hřbetu ruky, že budeme chránit sebe i druhé nošením roušky a nebudeme si z toho dělat legraci, že budeme jít zdravou stravu a přírodní vitamíny, samozřejmě doporučuji esence, Epam a jiné ověřené a přírodní prostředky.

Nicméně:

Korona-vir napadá člověka, jehož pravá podstata sídlí u Boha, ve světle, v Lásce, čistotě. Proto, když se člověk vzdálí této přirozenosti (vzdálí – protože opustit ji není možné), když se mezi člověka a Boha postaví duševní temnota, která se manifestuje nejrůznějšími projevy zla, tak je nejen vystaven, ale přímo atakován proudem tohoto „viru“.

Bohužel, virem mohou být napadeni i lidé v duševní čistotě, pokud je jejich imunita oslabena z jiných důvodů, ale u těchto lidí je jednak menší pravděpodobnost nákazy a jednak je v takových případech vysoká pravděpodobnost lehčího průběhu a uzdravení.

Současná panika však vypovídá o velké neobvyklosti reakci. Lidé reagují na Korona-vir neobvykle a neví, že ani rouška, ani tabletky, ani plné spíže zásob je nezachrání od bolesti, pokud jsou na straně temnoty. Chovají se v případě takové epidemie přinejmenším podivně, jako zvířata při úplném zatmění Slunce (viz….Tento jev (myšleno zatmění slunce) mohou doprovázet také neobvyklé reakce zvířat).

Wikipedie oznamuje, že …v moderní době jsou duchovní významy zatmění Slunce většinou odmítány…

No jo, ale když jsou duchovní zákony odmítány ve fyzické rovině, co můžeme očekávat v té duchovní? Je takové odmítání známkou pýchy? Pokud ano, tak tu máš čerte kropáč!

Co teď a co potom?

Teď i potom je možná pouze jedna cesta a čtyři základní kroky.

Prvním krokem je ROZHODNUTÍ vydat se cestou, která vede k čistému Světlu, k Bohu. Ne obráceně, ne do protisměru. Jenže i na cestě, vedoucí ke Světlu budeme v protisměru (cesta k temnotě) potkávat jiné lidi, kteří vás možná budou chtít otočit a vzít s sebou, což se může projevovat tak, že budou zlí, budou na vás něco plivat, zřejmě neoprávněně, nebo vás budou obrazně řečeno „mlátit“… budou tedy dělat něco, co nebude prostoupeno světlem, protože jejich zrak je zatemněn, světlo mají za zády a před sebou vidí jen temnotu.

Jediným řešením je ROZHODNUTÍ vydat se cestou, která vede k čistému Světlu, k Bohu především a primárně ve svých myšlenkách. To je první vykročení: myslet na Boha, důvěřovat Bohu a duchovním zákonům, vyslovovat vděčnost za život. Tím se přirozeně na cestě ke Světlu ocitnou i emoce člověka, jeho citové tělo – člověk se začne cítit lépe, šťastněji a souladně i zdravěji.

A ruku v ruce s tímto prožíváním už budou i konkrétní činy člověka vedeny správným směrem. Jenže na  to je potřeba věnovat bdělou pozornost běžnému provozu, jako při řízení auta. Prostě být si vědom, být pozorný, akorát v tomto případě mám na mysli pozornosti vůči myšlenkám. Protože z nich se rodí slova a činy a z těch naše pocity.

Čtyři zásadní a jednoduché konkrétní kroky

Jsou staré jako svět sám. Na první pohled nic nového. Ale právě proto, že jim lidstvo nevěnuje vědomou pozornost, dochází k zatmění ducha a jeho fyzické projevy na nás dopadají.

Čtyřmi základními kroky jsou Rozhodnutí, Vědomá pozornost, Vděčnost a Odpuštění. Souvisí spolu, není jeden od druhého oddělen, a je to opravdu velmi snadné.

O rozhodnutí a pozornosti jsem psala výše.

Vděčnost

Odpuštění

 

Mnoho lidí se právem ptá, JAK to udělat? Co to je odpuštění? Co máme udělat? Jak poznám, že je odpuštěno?

JAK to udělat?

Jednoduše – úplně primárně se pro TO rozhodněte. Prostě se rozhodněte pro VDĚČNOST i ODPUŠTĚNÍ. To je důležitý krok, důležitý moment – rozhodnutí.

A potom buďte pozornými a vědomými POZOROVATELI svého vlastního života, všech drobností, detailů, synchronicit… protože teprve až v běžném životě to poznáte – to je jedna věc, a druhá, že začnete v každodenních maličkostech velmi rychle vnímat a cítit, že „to“ je ono.

Takové poznání vám umožňuje právě ono primární rozhodnutí a pak vědomá pozornost. Tyto dva velmi jednoduché kroky začnou brzy působit jako zázrak.

Co to je odpuštění?

Především DOBRÝ POCIT z vlastního života. A ten se dostavuje, mimo jiné, i díky předchozím dvěma krokům.

Odpuštění se děje HNED, jakmile se pro něj rozhodnete. Jakmile z celého srdce vyšlete zprávu (prosbu), pak je duchovními bytostmi okamžitě přijata. OKAMŽITĚ. Akorát v našich konkrétních životech se jeho projevy ukazují buď v maličkostech, nebo až v příslušné situaci, která se neděje hned.

Proto lidé často mají pocit, že se sice rozhodli pro odpuštění, ale nic se nezměnilo, nic nepozorují. Moje odpověď na toto tvrzení: nic nepozorují! Tím si odpověděli sami. Protože projevy odpuštění jsou velmi jemné a bez velmi jemné pozornosti je nepoznáte.

Nicméně vědomá pozornost napomáhá tomuto poznání a díky vědomé pozornosti, a s vděčností, se dostavuje téměř okamžitě zmíněný DOBRÝ ŽIVOTNÍ POCIT.

Co můžete konkrétně udělat?

Vše, co jsem napsala výše. Ale možná vám pomůže ještě jedno přirovnání:

Jak poznáte, že je odpuštěno?

Budete mít DOBRÝ POCIT z vlastního života. A s vědomou pozorností začnete velmi brzy vnímat, že se „něco“ proměnilo, že váš život se ubírá dobrým směrem – k Bohu, ke Světlu.

Ale bez vědomé a jemné pozornosti to nepoznáte a nedáte si do souvislosti.

A teď už bych se jenom opakovala.

Děkuji za možnost přijímat tato archandělská sdělení a s vděčností předávám dál.

Je-li v těchto dnech potřeba něco šířit, ale ne vir, pak je to zpráva, že nic není ztraceno, ale že existuje řešení.

 

Související články

Korona-vir 1 https://www.cestyksobe.cz/korona-virus/33740
Korona-vir 3 – Je to varování nebo pomoc?

 

Buďte šťastni a ve vděčnosti

Yvetta Ellerová / Yvell

      Yvetta Ellerová – terapeutka – „ladička“ pozemského a andělského světa, která se celý život věnuje andělům, dětem a umění.

Děti a umění jsou za-zrakem.

www.yvellerova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *