I tyto zprávy patří do mé terapeutické práce – nejsou žádným náhodným výmyslem, ale mají svou logiku, vycházejí z přírodních rytmů a cyklů, ze studia Angelologie, dějí se, ať jim věříme nebo ne. … V roce 2020 převzal na rok vládnoucí žezlo do svých rukou Archanděl Gabriel, aby držel moudrost v řádu duchovních sil. Proudí k nám lunární energie.
Co to znamená pro nás, pro lidi, pro Zemi, pro VšechnoCoJe?

Jaké jsou tendence lunárních sil a jak jich můžeme využít? Co můžeme dobrého vykonat, aby ještě lepší bylo učiněno?

Protože mnohé zajímá, co mohou očekávat v roce 2020, hledají předpovědi, věštby, jinými slovy doporučení, konkrétní rady či pomoc, přináším i já Gabrielská sdělení, která nejsou nějakým náhodným výmyslem, ale mají svou logiku, vycházejí z přírodních rytmů a cyklů, které se dějí, ať jim věříme nebo ne.

Byť se k nám duchovní síly snášejí s laskavostí, rytmicky a přesně, konečně i nekompromisně (přičemž je otázkou, jak je dokážeme snášet my, lidé), tak nás vyzývají a doslova křičí: „Lidé, už jste probuzeni – jen si toho buďte vědomi!“

A teď ruku na srdce: opravdu jste si toho vědomi?

Jediné, a tak snadné v každodenním životě, co můžeme udělat, co se po nás žádá, a není to nic náročného, je pouze vědomá pozornost.

Proč?

Protože Gabrielské energie tohoto roku budou mít tendenci vtáhnout nás do hmoty, a nechat zapomenout na duchovní podstatu, proto bychom neměli zapomínat na duchovní spojení. A nemusí to znamenat nic extra složitého nebo náročného, jen docela přirozenou a jednoduchou, ale bdělou pozornost ke každodenním drobnostem, k běžnému dennímu počínání, k myšlenkám, které se nám honí hlavou, k vlastnímu strachu nebo naopak k vlastnímu klidu, laskavosti, moudrosti, radosti… To je bdělá pozornost, to všechno je Světlo.

Co to znamená prakticky?

Více tedy budeme v tomto roce tíhnout k materiálním věcem, ke hmotě.
Jelikož duchovní energie roku tomu napomáhají, pak je dobré toho využít – tedy je dobré věnovat pozornost těmto materiálním věcem, jako například, dům, domov, oblečení, telefony, televize, peníze … kde co. Ale je potřeba věnovat pozornost materiálním věcem s vědomím duchovních souvislostí! Jinými slovy – vždy se sami sebe zeptejte: PROČ (to potřebuji)? A pakliže přijde odpověď: protože cítím potřebu zkrášlit své obydlí, prozářit domov nově … protože tak je to dobré pro mne i pro všechny zúčastněné, protože studia dětí vyžadují hodně peněz (a to je krásná investice) … pak s vděčností této oblasti života věnujte pozornost, a to bude to nejlepší, co můžete v tomto roce udělat. Vše půjde hladce.

Nebo: pokud budete věnovat pozornost třeba moderním technologiím (počítače, mobily, televize), pak budete-li je vědomě užívat jako zdroj moudrosti (oběma směry, tedy dávat i přijímat), pak to bude to nejlepší, co můžete v tomto roce udělat.

Nebo: pokud si budete pořizovat něco nového na sebe, abyste umocnili krásu svého těla, neboť šaty jsou obrazem našeho citového těla, pokud to budete činit s tímto vědomím, pak to bude to nejlepší, co můžete v tomto roce udělat.

Nebo: pokud si budete chtít našetřit nějaké peníze, abyste jich mohli využít k rozvoji sebe a svých bližních, pak to bude to nejlepší, co můžete v tomto roce udělat, protože Gabrielské energie vám v tom budou nápomocny.

Bude se dařit všemu hmotnému a materiálnímu, pokud bude tvořeno ve spojení s duchovními zákony, s moudrostí, s vědomím Světla, ku prospěchu všech zúčastněných.

V letošním roce zejména v oblasti materiální, ale také v oblasti nových projektů, nových začátků, prostě v oblasti „rození“ něčeho nového, můžeme rovněž očekávat pomoc duchovních sil.

Pokud ale budou lidé jednat bez-vědomí, bez duchovních souvislostí, bez-ohledu (na cokoliv)…, pak je síla lunárních energií může přikovat ke hmotě jako otroky… Moudrost duchovních sil tím nebude oslabena, to ne, ale až si po roce předají duchovní vládcové své žezlo, pak následující vládce, což bude v roce 2021 Saturn, bude též nekompromisní, zejména v rovině zachování rovnováhy, takže bude všem nápomocen v procesu spravedlnosti, a to oběma směry – v dávání i braní. To, co člověku náleží, mu pomůže umocnit a rozmnožit, co mu nenáleží, nekompromisně odebere.

(Což se projeví v následujícím roce i ve společenské a politické rovině – těžkosti a důsledky z bezohlednosti se projeví nejen u samotných tvůrců, tedy politiků, ale i u těch, kteří bezohlednost podporovali, ať už jako voliči bezohlednosti nebo různí jiní podporovatelé… Jenže to není důvod k radosti, ale naopak, protože těžkosti druhých se vždy dotýkají (nějak) i nás samotných. Jsme „v tom“ všichni společně.)

Jsme tím, co tvoříme.

Takový bude celý rok 2020 – bude prosbou i příležitostí, abychom pečovali o Světlo v sobě i okolo, abychom byli pozorní k životu, ke všemu dobrému i méně dobrému, abychom si vědomě volili radost, zdraví a hojnost na všech rovinách pro všechny zúčastněné.

Jelikož souvisejících témat je mnohem více, budu vám je postupně přinášet. Nenechám si je pro sebe, nebojte se.

Buďte šťastni
Yvetta Ellerová / Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *