Letos, v roce 2020, jsou nám sice všechny duchovní síly nápomocny v tom, co se nově rodí, oživuje, roste, regeneruje, přesto mohou tyto duchovní vlivy posilovat moc nevědomí, temnou noc duše. Stará zkušenost je sice minulostí, ale je to zkušenost, které se člověk buď obává nebo na ni vzpomíná s nadšením. Obojí má mocnou sílu a tendenci k opakované materializaci.

Vše, čemu v tomto roce dovolíme, aby se zrodilo nově, toho všeho budeme mít v následujícím roce možnost dosyta si užít. 

Nicméně působení měsíčních sil uvádí člověka do stavů, ve kterých jako by cítil, že ztrácí kontakt s duchovním světem, jako by upadal do spánku, jako by se ocital bez vědomí, ale ne bez vědomí sebe, ale bez vědomí Boha, bez vědomí duchovních sil, i když si toho nemusí být plně vědom.

Proto je v letošním roce velmi důležité věnovat bdělou a vědomu pozornost sobě a svým myšlenkám, pocitům, slovům, a stejně tak myslet i na to, že existujeme v duchovních souvislostech.

Jako by bylo potřeba více, než kdy jindy udržovat své vědomí nově a intenzivněji v pozornosti.

Minulost

Stejně tak se mohou objevovat silné, a možná i nečekané vzpomínky na minulost. Ať už byla jakákoliv, je dobré ji přijmout, s vděčností, a také s vděčností opustit. Prostě se jí pustit, tak jako se pustíte větve stromu, které se držíte, když chcete doskočit na Zem.

Ano, letos je dobré pustit se zavěšení na minulosti, ale vědomě. Protože lpění na minulosti, ať už staré bolesti nebo naopak radosti, je strnulost, která nepomůže nic nového prožít.

Letos je dobré postavit se bezpečně na zem a stát pevně a jistě, ale vždy s vděčností za vše, co bylo.

Relativně snadněji bude možné i moudré opustit staré a nefunkční vzpomínky i skutečnosti a přijmout důvěru v andělskou ochranu, že jste v bezpečné náruči duchovních sil, notabene když vědomě pečujete o Světlo v sobě i okolo.

S takovým uvědomováním si souvislostí se můžete se pustit do materializace svých snů. Tomu všemu jsou lunární energie letošního roku velmi nakloněny – fantazie, snění a materializace.

Dovolte své fantazii plout v proudech duchovního Světla – vědomě, klidně si to dovolte.

Aby se život nestal peklem strachu, který je epidemií současného světa, ale aby se stal Nebem na Zemi.

Emil Páleš píše v knize Angelologie dějin, že … Luna upoutává život na kříž hmoty. Je to naše vlastní neočištěná představivost, kterou jsme se přikovali jako řetězy osudu (karmy) k našemu pozemskému údělu…

Nenechejte přikovat ke hmotě, ale tvořte. Svobodně, odpoutaně a s vědomou pozorností.

Buďte šťastni

Yvetta Ellerová  / Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *