Možná tenhle článek bude číst jen pár lidí, ale to vůbec nevadí, protože každý je tou jednou jedinou kapičkou, jako na obrázku, která může pomoci rozšířit vlnu naděje a moudrosti do širého světa.

Možná mnozí z vás v tuhle chvíli zažívají pocit bezmoci, smutku, ne-li zoufalství, protože neví, jak pomoci v dané válečné situaci, která se dotýká každého z nás.

Aktuální poselství – ZPRÁVY Z DUCHOVNÍCH NOVIN – SDĚLUJÍ, že právě v téhle době jsme svědky, jak se manifestují zrůdné úmysly a záměry těch, kteří vládnou lidem.

Už v těch slovech slyšíte, že je v tom něco skutečně nepřirozeného – člověk vládne jiným lidem – a ti jiní lidé jsou kdo? Někdo bezmocný? Ne-mocný?

Ne! Mocný. Jsme ti, kdo sice dali vládám svoje hlasy, ale to neznamená, že jsme je odevzdali absolutně, abychom o hlas přišli a navěky mlčeli.

Jsme to my. My všichni. Mocní a zdraví. A možná právě lidé zdraví, šťastní, kteří jsou schopni vládnout sami sobě, jsou pro ty politicky vládnoucí nebezpečím, ohrožujícím jejich touhu po ještě větším zisku a neomezené moci.

Možná tenhle článek bude číst jen pár lidí, ale přesto znovu a opakovaně prosím, využijte co nejvíce a co nejčastěji své přirozené životní síly a spojení s duchovními pomocníky k co největší prosbě a žádosti, aby pomáhali zastavit tuhle světovou hrůzu, manifestovanou ve válce na Ukrajině.

Je to akt ne bezmocný, ale naopak velmi mocný.

Protože, díky Bohu, můžeme být a žít v teple, máme co jíst, pít, jsme živi a zdrávi, a tak když můžeme, tak i musíme – ne alespoň, ale především – touhle cestou pomáhat.

A taky dál pracovat ve svých osobních životech a jinakostech a držet se vize života ve zdraví a radosti.

Nám všem tahle válečná skutečnost zkřížila plány, nás všech se dotýká.

Ale všichni pokračujme v životě s láskou a nadějí, že DOBRÉ v tomto světě je opravdu MOŽNÉ. Ona totiž ta „dobrá“ varianta života existuje (v kosmickém vědomí), jen je potřeba právě tím směrem zaměřovat pozornost.

Jak to můžete udělat?

Tak se staň.

Uvědomte si svůj pocit – před tím a potom – co se změnilo?

Váš pocit je energie, kterou se naplňuje celý vnější i vnitřní prostor.

Váš pocit se rozletí do širého světa jako holubice míru.


(Můžete si přečíst související článek Přechod do znamení Ryb)


Nedržím palce skryté v dlani, ale otevírám ruce, náruč i srdce tak, aby z nich mohla proudit pro všechny na celém světě energie lásky, zdraví, moudrosti a radosti do Života s velkým Ž.

Buďte šťastni

INSTAGRAM: @lightsofie

FB – uzavřená skupina VĚDOMÍ RADOSTI

FB stránka LIGHT.SOFIE

Tajemství KLIDU a HOJNOSTI

Jarní on-line transformační kurz, jehož součástí je originální, zcela nová terapeutická technika Labyrintu v Chartres, který vychází z poznání duchovní vědy, posvátné geometrie a mnohaleté terapeuticko-duchovní praxe, začne už za 21 dnů.

Andělská cena je ale pouze do konce února – už jen dnes.

I přestože se ocitáme ve vážné době, válečné, tak přesto se nevzdávejme naděje na nový život v nové zemi.

Je to možné.

Ale uskutečnit se to může jen skrze nás samotné.

O tom je celý tento jarní 21 denní kurz.

Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *