Pokud se ocitáte nedej Bůh ve velmi těžkých životních situacích, nepříznivých, bolestných a podobně, pak opravdu s velkým soucitem k jakémukoliv utrpení člověka, předávám drobná doporučení, která mohou být jednak jistou formou 1. pomocí v akutní situaci a posléze obrovskou pomocí do následujících dnů.

Je to doplnění článku Jak aktivovat Vědomí radosti.

Zejména v létě, v době vysokého léta je naprosto geniální příležitost, jak naplňovat kvantové pole takovým obsahem, který by člověk velmi rád a vlemi brzy žil i v realitě.
Jasně, asi se nesesypou do měsíce miliony na účet (i když? Kdo ví? Všechno je možné). Ale určitě přeurčitě bude vaše informační pole naplněno takovým obsahem, který bude skutečně plně aktivovat vložené informace tak, že se později stanou realitou.

Veškerým podrobným a vysvětlujícím popisem je naplněn obsah letního programu: Magie vysokého léta. Je to opravdu naprosto jedinečné. Co mi lidé sdělují, po té, co si letním programem prošli, to je taková radost, že někdy nemám slov.  Tak ještě pořád máte možnost!!! Nenechte si ji ujít.

Dobrá, co tedy můžete udělat hned teď:

Zkuste postupovat takto:

A pak už nemusíte dělat vůbec nic

Pokud se tedy nedej Bůh ocitáte v nepříznivé životní situaci, pak si zahrejte tuhle hru, bude vás to stát minutu, dvě.

Nic neztratíte, o nic nepřijdete.

A mezi tím dál pokračujte v řešení svého života, své aktuální situace, ale zkuste pokračovat s úplně jiným životním pocitem – s blaženým pocitem, že je vám pomáháno, jak nejvíce to jde.

To bude velmi uklidňující stav.

A díky této hře začnete svůj okolní prostor naplňovat úplně jiným obsahem, který se vám velmi brzy a mnohem krásněji, než byste sami dokázali vymyslet, začne zrcadlit ve vašem životě.

A jak jsem psala v článku….., tímto aktivujete  a posilujete veškeré duchovní síly, duchovní bytosti.

Protože naše spojení s duchovními silami se děje právě skrze VĚDOMÍ.

Jednak tím člověk svoje vědomí probouzí, takže se nemusí obávat manipulace zvenčí (protože „spící“ vědomí je nejsnadněji manipulovatelné, a protože je „spící“, člověk si neuvědomuje, že manipulován – jen se zpravidla necítí dobře – to je jeden ze signálů, ale je jich více), a jednak tím oživuje a dodává sílu i duchovním bytostem.

Protože ty, bez našeho vědomého propojování se s nimi chřadnou, slábnou. A to může dojít až tak daleko, že zeslábnou a padnou.

A co pak tvoří padlí Andělé? Nooo, nic moc pozitivního, ale to je jiné téma.

Můžete si také zDARma stáhnout velmi jednoduchou terapeutickou techniku (kdo ještě nemáte), která tento výše popsaný postup popisuje více podrobněji, konkrétněji: Magická sedma.
Tuhle knížečku už si stáhlo do téhle chvíle 1 987 lidí.

Tak. Tak.

I přese všechnu dramatickou dobu vám všem přeji vše dobré – myslete na dobré. Myslete na sebe v dobrém. Důvěřujte .

Yvell

Mgr. Yvetta Ellerová – certifikovaná terapeutka, ladička duchovního a pozemského života.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *