Aktuálně procházíme mlhovinou, naplněnou informacemi o formě či způsobu, jak si utvořit svůj materiální život, ten hmotný, fyzický, a to tak, aby byl v souladu s plánem duše, aby byl zdrojem hojnosti – a radosti, pochopitelně.

Skutečnost, že se právě v tomhle období válčí, tedy usiluje ve hmotě o něco, o čem si jedni myslí, že patří jim, i když nepatří, to není náhodou. Je to ovšem vražedné počínání bez vědomí Boha.

Nicméně pokračujme ve vlastních životech, pokračujme s vynakládáním jakékoliv formy pomoci těm, kteří ji potřebují, pokračujme v lásce a se světlem.


Opravdu – tohle období – přechod do znamení Ryb, a potom Beran a Býk, to je geniální příležitost, jak vstoupit do tohoto pole informací a transformovat přijaté informace ve fyzickém životě.

Teď je to vážně nejaktuálnější, nejintenzivnější, nejideálnější. Později už se naše vnitřní pozornost začne rozšiřovat do kosmického vědomí (to bude v období vysokého léta), což jsou přírodní zákonitosti duchovního proudění, a to bude zase ideální období pro jinou oblast života.

Teď je pro hmotu a materiálno nejideálnější čas.

Je to jako když zasadíte suché semínko do chladné, temné půdy s důvěrou, že z něj vyroste kytka nebo léčivá bylina, a z té se pak tvoří třeba esence – tak nic z toho bez hmotné hmoty nejde. A to všechno je možné jen v určitém ročním období.

A to je právě teď.

Teď sadíme skoro neviditelná semínka pro to, aby vyrostla a rozkvetla.

A dokonce se některá umí i sama rozmnožovat – tedy ne sama, ale s pomocí jiných pomocníků (slunce, vody, větru, včel…) – a nebo pracovníků světla (za což vyslovuji vděčnost, že se mohu podílet).

Právě teď

se můžete rozhodnout, jak naformátovat svoje životy do nejideálnější formy – teď, v předjaří.

Protože na jaře, přesně v den jarní rovnodennosti začne důležitý 21 denní on-line kurz Tajemství Klidu, Radosti a Hojnosti.

(Přečtěte si také článek Pomoc v současné době)

Dneska, 28. 2. je poslední den ANDĚLSKÉ CENY na tento JARNÍ KURZ, který začne za 21 dní.

A bude trvat 21 dní.

Něco je o něm napsáno na webu – jenže já vím, takových slov čtete možná všude možně hromady.

Ale jinak to nejde, než v pravdě napsat a pak ponechat Vesmíru – duchovním silám, že ti, kdo to opravdu potřebují, tak budou rozumět.

Mnozí mě znáte, někteří více, jiní více, to je jedno – každopádně – pokud jste zavnímali, že někde ve vás něco zarezonovalo, tak opravdu neváhejte.

Co hlavně je důležité sdělit k obsahu jarního kurzu – že obsahem jsou opravdu docela unikátní techniky – jako je třeba Labyrint (na plnění záměrů) – prastará moudrost posvátné geometrie.

Vůbec – téma posvátné geometrie je červenou nití celého obsahu:

Zcela nově je také vložena rozšířená varianta pomoci duchovních průvodců – to hlavně!!!

A ještě – že kurz bude také nově obsahovat živá vysílání, aby se každý mohl doptat, abych mohla cokoliv rozvinout do co nejhlubšího pochopení.

Inu tak.

Tak to je

Tak se nechejte vést.

A důvěřujte – že energie když proudí, tak vždycky všemi směry. Od vás i k vám. Nesmí stagnovat – energie se nedá ušetřit. To je zákon – zákon zachování energie a jejích proměn.

Podrobnosti jsou na stránce Tajemství Klidu, Radosti a Hojnosti (na všech rovinách)

Mějte se krásně.

Yvell


Klíčení Radosti a Hojnosti

INSTAGRAM: @lightsofie

FB – uzavřená skupina VĚDOMÍ RADOSTI

FB stránka LIGHT.SOFIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *