Letošní rok je pod vlivem lunárních (měsíčních) energií.

Lunární energie jsou zároveň nejmocnější síly, které provázejí život člověka v době jeho dětství. A s dětstvím souvisí také přirozená imunita.

Všichni se nepochybně shodneme na tom, že děti mají imunitu přirozeně silnou a pevnou. Mohou olizovat jakékoliv předměty, třeba i kuří hovínka, a neonemocní. Příroda je tak vybavila a je to dokonalé. To je pravda, dokud jim někdo zvenčí nezačne říkat, skrz slova své vlastní mysli a nějakého přesvědčení, že je to nezdravé a že mohou onemocnět. Pak se situace změní – dítě onemocní. Já tomu rozumím, mám pochopení, ale stejně je dobré znovu si připomínat, zda to, co učíme své děti, je to, co opravdu víme, umíme a cítíme, a nebo to, co jsme se i my sami naučili kdysi dávno od někoho jiného.

Inu, je to velmi citlivé téma, uznávám, ale nemohu jinak. Jediné, co mohu, je podělit se s vámi o své poznání.

Ano, děti jsou jako houba a nasávají do svého energetického obalu, kterému můžeme říkat životní síly, nebo éterické tělo, je jedno, jak to nazveme, veškeré vlivy okolí. Přijímají vše, čím jsou obklopeny, jak jsem psala v předchozích článcích. Ale nepřijímají jen vnější podněty nebo slova, ale především vnímají a přejímají pocity těch, kteří jsou s nimi v kontaktu, zpravidla rodiče. Nejvíce mají rozvinutou formu pocitové komunikace.

Zpátky ke zdraví: tento rok 2020 bude nádherou příležitostí k udržení si svého zdraví. Dokonce může vést i k omládnutí.

Díky vědomému snění se můžete v tomto roce naučit více důvěřovat své přirozené intuici, která nás povede také k přirozenému zdraví. Více není potřeba rozepisovat, to už většina z vás dělá a umí, ale napíšu jen několik zajímavostí, které můžete provádět.

Brzlík

Jednou z nich je stimulace imunitního orgánu, kterým je brzlík, uložený pod hrudní kostí na jejím dolním konci. Zkuste si na něj přitlačit a masírovat (ve směru hodinových ručiček) – možná vás to bude zpočátku trochu bolet. Brzlík totiž s dospíváním postupně zakrňuje, ale děti jej mají přirozeně aktivní. A vy si jej můžete sami vlastníma rukama stimulovat a masírovat, takže se vám bude stimulovat a aktivovat přirozená imunita. Bolest je způsobena právě tím, že už není činný, ale po krátkém čase bolest ustoupí.

Vědomá stimulace imunity

Co je ovšem nejpodstatnější, je vědomí, že tímto stimulujete svou imunitu. Díky tomuto vědomí se dostáváte do kontaktu s duchovními energiemi ohledně svého zdraví, a také s duchovními bytostmi obecně, takže je vaše vědomé počínání umocněno a posíleno touto duchovní pomocí. Je to ku vděčnosti.

Kromě toho je dobré uvědomovat si, na co v průběhu dnů, týdnů, měsíců myslíte. Všímejte si svých myšlenek ohledně zdraví. Nejenže budete věnovat více pozornosti svému zdraví, ale díky této pozornosti ke svému zdraví dostanete aktuální zprávy také o tom, kudy se ubírá vaše mysl obecně. Z čehož vyplývá, že vše souvisí se vším. Uvědomíte si své myšlenky, jak vámi procházejí a postupně se naučíte díky této pozornosti své myšlenky usměrňovat a vést od strachu z nemoci k radosti ze zdraví. Opět velmi jednoduché a fungující, ale zkuste si to.

Energie pomáhající prožívání plného zdraví jsou přítomné neustále

Archanděl Gabriel přináší zvěst, že jeho energie pomáhající prožívání plného zdraví jsou přítomné neustále, ale jejich přijímání je v rukou každého konkrétního člověka. Čím je jejich přijímání vědomější, tím lépe.

Už nyní je zřejmé, že tento rok 2020 bude díky lidskému vědomí rokem nových poznání, nových radostí, nových možností, nejen naděje, ale nic se neděje samo od sebe, takže vše máme ve svých rukou.

Ruka je prodloužené srdce.

Ostatně vlastní rukou si můžete zmírnit jakoukoliv bolest a nebo rovnou uzdravit – proč ne? Pokud přijmete vědomě nabízený dar tohoto roku, tyto mocné duchovní síly a pomoc, pak zažijete jejich účinek a současně se upevníte v přesvědčení ve vlastní síly a schopnosti, což je jinými slovy sebedůvěra.

V následujících letech se vám bude taková láskyplná sebedůvěra pořádně hodit. Nemyslím egoistická, bezohledná, ale přirozeně laskavá. Budete-li umět být laskaví k sobě, pak to bez obav budete umět i vůči ostatním a oni vám to budou v plné síle zrcadlit. Jak jinak, když je rok pod vlivem Měsíce s jeho nejdokonalejší schopností zrcadlení.

Přiložte si ruku na jakékoliv bolavé místo a dovolte, aby skrz vaši ruku proudily léčivé a uzdravující síly světla. Důvěřujte. Sobě i duchovním silám.

Jaké by mohly být negativní projevy lunárních energií v této oblasti?

Inu tak to je. Přestože se jedná zdánlivě „jen“ o informace, které můžete přijmout nebo odmítnout, přesto tyto energie působí. Jsou pro člověka darem.

Buďte šťastni i zdrávi

Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *