Letos již 18. 02. 2021 (v 11:44h) se Slunce přesunulo do znamení Ryb – a znamení Ryb je prvním znamením ve zvěrokruhu.

Začíná tedy astrologický NOVÝ ROK.

Jakoby se otevíral čas i prostor pro překlenutí starého a nefunkčního fungování světa do nového, ale nejistého.

Posílám vám pár slov o současných energiích, o současných možnostech.

Všechno, co je nové, není jisté, není to sice komfortní zóna, ale je nezbytná!

Aktuální konstelace mají totiž v tomto období poměrně dost planet v kvadraturním postavení, což lehce souvisí s napětím.

Jak známo, každé napětí jednou povolí, netrvá věčně, ale má také svou pozitivní stránku, kterou je otevření či nastartování životních změn.

Podobně jako děti, když se učí chodit – padají, neumí to hned, ale svoje pády vůbec „neřeší“. Kdyby se chtěly vyhnout pádům nebo úplně jinému způsobu života, kterým bylo lezení nebo ležení, nikdy by se nepostavily na vlastní nohy a nikdy by se neosvobodily od závislosti na jiných.

Tak je to i se změnami kdykoliv později v životě – každá změna může souviset se zaškobrtnutím, upadnutím, ale to je naprosto bezvýznamné ve srovnání se svobodu, která se otevírá.

Jakých témat se tedy mohou týkat tyto energie, které souvisí především s kvadraturou Saturnu a Uranu?

Především svobody, ale také materiálních jistot, a každopádně ODPOVĚDNOSTI za vlastní počínání.

To jsou témata nastávajícího období.

Saturn, velmi zjednodušeně řečeno, je totiž strážce starých pořádků, nemá chuť nic měnit, na jakékoliv změny potřebuje hodně času, je pomalý, takže i působení Saturnských energií vše zpomaluje, tedy i jakékoliv změny a proměny. (Jakoby nechtěl, aby se dítě naučilo chodit.)

Zatímco Uran je protikladný – je to vizionář, novátor, naopak všechno zrychluje, jeho energie nabádají k výrazné svobodomyslnoti… ale může vnášet energie i nevypočitatelnosti, takže člověk může mít pocit, že vůbec neví „co bude“. (Jakoby chtěl, aby se dítě vrhalo do chůze hlava nehlava.)

A co teď s tím?

Zachovat KLID!!!

Tento měsíc si můžete klidně a vědomě hrát s myšlenkou, že budete myslet na KLID.

Jenom na něj myslete.

A pak si všímejte, jak se při tom cítíte.

To je první krok.

 

Přeji vám tedy laskavé dny v tomto novém „znamení“.

Yvell

P.S. … a dodávám, že stále můžete shlédnout záznam webináře Vhled do psychologie příčin…, protože bude dostupný už jen pár dnů. Stačí vyplnit FORMULÁŘ a odkaz na záznam webináře vám přijde do e-mailové schránky.

(Takto to systém v současném světě umí zařídit – já sama bych to asi časově nezvládala každému odepisovat. To jen na omluvu.)

P.P.S. a přidávám, že Jarní KURZ Tajemství KLIDU a HOJNOSTI je v předprodeji „za hubičku“, ale tahle velkorysá nabídka skončí na konci února.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *