Letní zprávy „z duchovních novin“

Tahle zpráva z „duchovních novin“ je na první pohled jednoduchá, stručná a jasná, zároveň neskonale velká. Ostatně jako všechny duchovní zákony na tomhle světě jsou jednoduché a neskonale velké.

Háček spočívá v tom, že všechno musíme udělat my sami.
Respektive nemusíme – nic nemusíme, ale můžeme.

V tom máme obrovskou svobodu.


Duchovní bytosti promluvily na louce plné horského kvítí, kreativity, umění a lidí (vysvětlím níže).

Svět je/bude zachráněn

V jedné chvíli bylo jasně sděleno: Svět bude zachráněn.

Tak stručně a jasně, až se mi podlomila kolena vděčností a radostí, a tak jsem (také stručně) požádala o rozkrytí širšího obrazu :
Nesete v sobě kód k otevření zámku… , zazněla odpověď.

Kdo?
Všichni, bez rozdílu.

Co je tím kódem?
Ctnosti.

Jak je můžeme uchopit, rozvinout?
Jako děti.

Jak jako děti?
Vědomě.

Co máme udělat?
Tvořte a hrejte si.

Ticho… a pak dovysvětlení:
Nic nevzdávejte.
Nepochybujte o svých schopnostech a možnostech.
Důvěřujte Božské pomoci …
Vědomé poznání ctností způsobuje aktivaci kódu.
Akce = tvorba způsobuje vložení kódu do zámku.


To vše se odehrálo na beskydské louce při představení opery Nulanus od Mira Tótha v rámci festivalu NODO – dny nové opery v Ostravě.

NODO je skutečně mimořádná událost, na kterou se těším také už desítky let, rok co rok.

A letos jedna z oper zazněla právě na nádherné beskydské louce s vysokou horskou trávou, přímo na sjezdovce, v létě.

Nebudu vám celou operu popisovat, jenom zmíním, že všichni diváci jsme kráčeli loukou, vstupovali na vrcholu kopce do lesa, pak z něj vystoupili zpátky na louku, a po celou dobu sledovali i naslouchali umělcům, kteří ztvárňovali tvorbu Mira Tótha.

Byli jsme dojati všichni. Myslím, že do jednoho.

Bylo to tak silné, že už na samotné louce jsem s touhle zprávou nedokázala zůstat sama a předávala ji dál těm, kdo zrovna šli kolem mne. Vzpomínám si, že v jednu chvíli to byl francouzský dirigent B., který se tak zaradoval, že mě objal samou radostí, a dodal, že to vnímá podobně. Že to také ví.

Celá tahle akce byla jedním malým zázrakem, protože toho dne bylo obrovské vedro, dusno a předpověď počasí hlásila silné bouřky a deště na celé severní Moravě. Podívala jsem se na mapu, všude v okolí už pršelo, mraky se sbíhaly a v Ostravě začínalo pršet, když vyjížděl autobus do Beskyd. Jeli jsme celou dobu v dešti.
Když jsme přijeli na místo, tak věřte nebo ne, nad námi byl kruh modrého nebe a všude kolem mraky. Nepochybně deštné mraky.
Nepršelo. Nepršelo po celou dobu. Až do noci.

Každý krok v trávě byl pohlazením Země, každý krok byl jedním znakem celého kódu, který jsme měli možnost poznat.


Zámek se otevřel.

Je otevřeno, přátelé, drazí.

Je otevřeno pro všechny, kdo poznají ve vlastním prožitku tento kód, který je nesmírně jednoduchý. Přístupný takto veřejně, neskrývaně, zDARma.

Všem.
Všem, kdo ho použijí, všem se Zámek otevře, opravdu.

Ale platí, že jej lidé musí „použít“ v pravém slova smyslu.

Ne, že si jej přečtou a budou na mentální úrovni souhlasit, ale prostě použijí doslova a do písmene.

Použijí ve smyslu USKUTEČNĚNÍ, realizace.

A to v nekonečné rozmanitosti – každý v jiné formě, na jiné úrovni, v jiné oblasti, v jiné situaci, v jiných okolnostech, prostě nekonečně rozmanitě a různě.

Tento kód nefunguje na teoretické rovině, ale jen v praktickém životě.

Kreativita, hravost, odvaha tvořit, důvěra v sebe (ne ego, ale duše) a duchovní vedení, pokorná oddanost Bohu, přírodě, vděčnost… to vše s vědomím ctností.

Tento kód je nám k dispozici od věků a na věky, nyní je úplně plně aktivován.

Funguje, pomáhá a otevírá Zámky jen v praktickém životě.


Jsme to my, kdo mají klíč i s kódem k otevření zámku Nové Země ve svých rukách.

Ruka je prodloužené srdce a jen vlastníma rukama můžeme uskutečnit a se všemi ctnostmi a s vděčností manifestovat ve světě vše, co je tvořeno v souladu s tímto kódem.

Nikdo za nás nic neudělá. Nic se samo nestane, nic, co neuděláme my sami a ctnostně, se nemůže stát.

   Ruka je prodloužené srdce – to je obraz, který jsem prožila před asi 15 lety, rovněž na jednom koncertě     při ostravských dnech nové hudby – nikdy na to nezapomenu. Byl to koncert trumpetisty, při kterém se energie jeho ruky propojila se srdcem… Takovou krásu jsem ještě nikdy neviděla ani neslyšela. Notabene u trumpety. Používám ten obraz docela často a v poslední době si všímám, že ho používá mnohem více lidí…
   Moje ego by se mohlo hněvat za vykrádání duševního bohatství, ale kdepak, duše jásá. Kéž se tak děje víc a víc.
   Nikdo nikomu nemůže totiž ukrást jeho duševní bohatství, protože je chráněno zmíněným kódem. Nanejvýš se mohou krást slova, kterými je popsáno.

Za ty desítky let, co se věnuji veřejně(ji) a otevřeněji souvislostem člověka s působením přírodních rytmů, postavení hvězd, Archandělů, planetárních vlivů, duchovních bytostí…tak si opravdu troufnu tvrdit, že vlivy z kosmického i zemského vědomí jsou letos mimořádné.

Píšu o tom už od ledna:


Inu tak.

Máme po jedné fázi Covidové (čeká nás, tuším, další), je válka, inflace jako p*ase… (s odpouštěním) – nic nevypadá blaženě.

Přesto jsou duchovní síly v plné polní a všichni mají možnost vložit klíč do zámku – (to je „akce“) a aktivovat kód tvoření (to jsou ctnosti).

Prakticky to znamená s KLIDEM, DŮVĚROU a POCTIVĚ (ctnostně) dělat to, k čemu je člověk veden (inspirován) vlastní duší, životním pocitem, což zpravidla prochází skrz mysl.

Ke mně duchovní bytosti promluvily na louce plné horského kvítí, kreativity, umění a lidí. Nicméně promlouvají tak ke každému, akorát v jeho prostředí, v jeho individuálních podmínkách a okolnostech a formou, která je pro každého jiného přijatelná a srozumitelná.

Děje se tak neustále.

Stačí jen připustit.

Tak se pusťte do práce, do tvoření. Nadechněte kód do celého těla a udělejte první krok.

Prvním krokem začíná každá nová cesta.


Neboj se, řekl Anděl.P.S. Ve FB skupině VĚDOMÍ RADOSTI se právě rozběhla letní hra s názvem LETNÍ RADOSTI. Tak se přidejte.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Yve-cista.jpg.
Mgr. Yvetta Ellerová, „ladička“ pozemského a andělského světa, certifikovaná terapeutka – psychologie emocí (20 let), autorka programu Light.Sofie, antroposofka (35 let), specializovaná na 7 Archandělů v rytmu života člověka (15 let).

P.S. Určitě si nenechte ujít

DUCHOVNÍ PORTÁL podnikání – 3 MĚSÍČNÍ PROGRAM – zcela jedinečný – právě pro ty, kdo chtějí začít dělat to, co mají rádi (souvisí s aktuální aktivací kódu)
a
7 SVATOJÁNKŮ – 21 denní on-lin program (meditace, terapeutické techniky…) – který si ještě stále můžete užívat po celé léto

 —

FB – uzavřená skupina VĚDOMÍ RADOSTI

FB stránka LIGHT.SOFI

INSTAGRAM: @lightsofie

web: https://yvellerova.cz/terapie/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *