Light.Sofie, bytosti světla a moudrosti, a vůbec všechny duchovní bytosti začínají tančit samou radostí. Protože lidé vyzařují stále více důvěry procesu individuální transformace.

Nádherná zpráva.

Dubnový úplněk, jak jistě víte SUPERÚPLNĚK, se ocitá v kontextu celkové planetární konstelace v síle, která je mimořádná.

Waw, to co se skutečně děje na všech rovinách, to nemá obdoby. Krása. Jsem úplně dojatá.

Úplně jako úplněk.

Lunární bytosti v průběhu dubnového úplňku, posléze i květnového, aktivují ženskou energii, jin. V ženách i v mužích. Je to velmi důležité pro držení energetické rovnováhy na Zemi.

Z pohledu duchovních ctností je znamení Býka, tedy přelom dubna a května, velmi důležitým obdobím pro rozvoj této ctnosti, nebo kvality nebo vlastnosti – je jedno, jak to nazveme.

A energie úplňku pomáhají více a vědoměji si uvědomit tuto nezbytnost ROVNOVÁHY.

Jsou tedy nápomocny v rozvíjení či upevnění ženské energie ve všech bytostech.

Co to znamená prakticky a co prakticky můžete udělat?

Pokračující zpráva:

Jedná se o fenomén PŘIJÍMÁNÍ, který souvisí s NASLOUCHÁNÍM.
Rozumějte – naslouchání a přijímání ve smyslu, kdy člověk přijímá skutečnost tak, jak se jeví (jak je, dalo by se říci) a poté koná v naprostém KLIDU v souladu s vnitřní moudrostí.

Podobně jako matka, která spí, tvrdě spí – mohlo by se zdát, a přesto přijímá veškeré, i ty nejtišší a nejjemnější signály svého dítěte. Ty ji probudí a ona přesně ví, co dítě potřebuje a co má udělat. Nečeká na nic. Nezačne pátrat v novinových článcích nebo televizních zprávách, aby se dověděla, co se to děje s jejím dítětem, co jí kdo doporučuje nedej Bůh přikazuje, co má nebo nemá dělat.

Ví to přesně…

Tento dubnový úplněk posiluje na obecné rovině právě tuto schopnost lidí umět přijímat. Přijímat a naslouchat i těm nejjemnějším a nejtišším signálům z duchovních rovin, které ostatně jsou vždycky velmi tiché a jemné, a na základě těchto signálů klidně a moudře dokáže konat vše potřebné.

V plné důvěře.

Ano – jedná se o opravdu hlubokou DŮVĚRU.

Duchovní svět „promlouvá“ skrz vás.

Lunární bytosti budiž nám vzorem v přijímání a naslouchání. Neboť ony přijímají veškeré vlivy z veškerého okolního prostoru, přirozeně i od lidí, a ty pak vyzařují (zrcadlí) zpět do prostoru.

Nyní nám připomínají, že je dobré, ne-li potřebné:

aby se každý, bez ohledu, zda muž či žena, postavil do prostoru svého života jako Královna. Jako matka, neomezená, bez hranic, bez očekávání, bez stěžování si, bez obav (co bude s jejím dítětem – obrazně řečeno), ale v plné důvěře a s vděčností, že je. Ona i její dítě. Že je v „dobrých rukou“. Že je o ni i o dítě vždy dobře postaráno.

Všechny duchovní bytosti, nejen lunární, zvou prostřednictvím úplňku všechny:

aby takto s vděčností vstupovali den co den do svého životního prostoru, což je celý kosmický prostor, a aby vyzařovali svou neomezenou schopnost intuice, lásky v srdci, soucitu, jemnosti a citlivosti.

Tak se mohou rozpustit všechny překážky, které vás v současné době oddělují.

Je to v jistém smyslu zapomenutí na osobní, momentální těžkosti.

Je to v jistém smyslu cesta k Bohu, kterému se nelze přibližovat agresivitou, výhrůžkami, mocichtivostí, žádnou omezující karanténou, natož válkou. Ani sténáním v roli oběti.

ŽENSKÁ ENERGIE je ochranná a pečující v té nejdokonalejší formě, která nenese žádné známky kritiky, zla, uzavírání se před světem.

Bůh sám se přiblíží, když člověk otevře náruč jemnosti, citlivosti, intuice a dovolí si důvěřovat.

Tuto schopnost máte všichni, odjakživa. Ale v tomto čase se jedná o VĚDOMÉ přijetí této kvality, či schopnosti.

Nezaprodejte svou duši zlu, skrytému za falešnou ochranou. Důvěřujte vlastní moudrosti, vlastní jemnosti, citlivosti a intuici. Jako matka si důvěřuje, když pečuje o své dítě, které pomoc potřebuje. Cítí se jako Královna, a dítě ji vnímá jako svého boha. A tak je to dobře.

Vy se nyní stáváte dítětem i královnou zároveň.

Dítětem, pokud se obracíte na Boha, který umí a chce se o vás postarat na všech rovinách. Jediné, co potřebuje, abyste se mu oddali. Abyste důvěřovali.

Královnou v tom smyslu, že důvěřujete své vlastní vnitřní moudrosti, citlivosti, jemnosti a intuici. Svému srdci. Své duši.

Co se stane s dítětem, které je odděleno od své matky? Od svého boha? Zemře žalem nebo zatvrdne citově.

Co se stane s člověkem dospělým, který bude oddělen od svého Boha? … (doplňte sami)… Jen jeho strádání nebude zjevné na první pohled, stejně jako Bůh není vidět, a nebude jeho strádání zjevně dáváno do této souvislosti.

Zeptejte se Boha, co skutečně potřebuje váš život, vaše tělo, aby bylo zdravé, šťastné a žilo v hojnosti na všech rovinách!

Udělejte to hned teď. Nečekejte.

Odpověď zavnímáte ve svém pocitu, v první velmi jemné myšlence.

Zeptejte se Boha, zda potřebujete současnou propagovanou „prevenci“ (před viry)?

Zeptejte se Ho, zda se nejedná o snahu oddělit vaši duši od zmíněné citlivosti, jemnosti, intuice – od Něj. Trvale?

Zeptejte se, a odpověď dostanete okamžitě. Bůh nemá zpoždění.

Čeká jen na vaši otázku.

Vaše otázka je jako pláč narozeného dítěte. Matka okamžitě odpovídá.

To není konec. To je začátek.

 

Dubnový úplněk s touto ženskou energií jin a se zprávami z duchovních novin není náhodný. Přichází v pravý čas. Snad ne pozdě. Ačkoliv nikdy není pozdě. Ale naléhavost všech zpráv se jeví jakoby za 5 min. 12.

Děkuji.

S láskou a vděčností

Yvell

P.S. Přečtěte si související článek Jak uskutečnit transformační procesy na individuální rovině

 

P.P.S. Na závěr jedno moje lidské přiznání: já, když „přepisuji“ tyhle zprávy, tak pláču. Pláču, pláču a pláču. Nedá se to zastavit. Dojetím. Tou neskonalou vděčností za pomoc a ochranu, které se nám dostává. Takovou pomoc a ochranu, jaká je nám nabízena Bohem a všemi duchovními ochránci, takovou nám nikdy žádná vakcína nemůže poskytnout. Naopak.

https://yvellerova.cz/

 

Pokud vás zajímají aktuální „zprávy“ z duchovní novin, pak můžete sledovat můj Instagram, kde přidávám téměř denně nějaký příspěvek.

@ligt.sofie

https://www.instagram.com/light.sofie/

A také na FB stránce Light.Sofie nebo Scholé.

Můžete se rovněž přidat do uzavřené skupiny Vědomí radosti.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *