Luna ve Vodnáři a Slunce ve Lvu – to je nádhera, z určitého pohledu. Tvořivost, proudy fantazie, soulad mezi rozumem a citem… prostě waw. Buďte si toho vědomi, protože pokud pocítíte nějaký neklid, pak se pravděpodobně může jednat jen o nevyužitou příležitost pro kreativitu.

Lidé narozeni ve Lvu jsou tvůrčí bytosti, nádherné jako Slunce samo, kreativní tak – jako by sami byli schopni psát si scénáře pro hlavní roli ve filmu a pak s úspěchem mohli tu roli hrát. Jen nedej Bůh, aby se jim nedostávalo příležitostí, říkává se. Já dodávám, že nepřítomnost příležitostí je protimluv – žádná taková situace nemůže existovat, protože pořád je nějaká možnost a příležitost, ale rozhodující je rozhodnutí. A to Lev umí. Umí se rozhodnout, a většinou správně.

Lví brána

Tento úplněk nastává v době otevřené tzv. LVÍ BRÁNY , neboli Hvězdné brány, která je portálem, umožňujícím přetvářet životní události podle svých představ i možností. Snadněji, než kdy jindy, se naše plány realizují rychleji a elegantně snadno. Ale jak opakovaně připomínám – pouze s naším vědomím a velkou pozorností.

Ideální čas učit se důvěřovat intuici

Letošní srpnový úplněk ve Vodnáři ještě k tomu přináší báječnou energii pocitovou, intuitivní – jako by se paprsky Měsíce a Slunce chytily za ruku a jako kamarádi se vydali hladit Zemi, lidi, přírodu, Všechno.

Ideální čas učit se důvěřovat své intuici, ale jak stále a vážně opakuji – VĚDOMĚ. Protože tato energie bude působit tak jak tak, a pokud si ji člověk nebude vědom, pak podvědomé síly mohou působit i konfrontačně, ne-li dramaticky.

Kdyby  náhodou se vám taková situace přihodila, tak si jen uvědomte, co vás napadalo před tím, zeptejte se sami sebe, co jste možná „neposlechli“, klidně se k tomu vraťte, úplně klidně se můžete rozhodnout, že opustíte situaci, která vám nevyhovuje (třeba jen v mysli) a že začnete věnovat pozornost tomu, co chcete zažívat.

Pokud si svoje intuitivní myšlenky nebo obrazy budete uvědomovat, pak vás čeká nádherné období.

Lunární úplňková meditace je vedena právě v těchto energiích. Nicméně ji můžete užívat při každém úplňku. Budete moci tvořit!!! To je ve vaší moci.

A nyní pár konkrétních rad:

Než se pustíte do meditace, zamyslete se – a připomeňte si svoje touhy, představte si, jakou roli a v jakém filmu byste chtěli hrát. Napište si to. Hlavně si představujte, jak jste při tom všem zdraví!!! To je pak v reálném životě jenom umocní.

Nebuďte přísnými kritiky svých vnitřních obrazů a nesuďte nic podle nějakých trendů, co umění je a co ne… i kdyby vás napadlo, že by váš „obraz“ v meditaci mohl vypadat jako kýč, tak opusťte tenhle soud a dovolte si to.

Duchovní bytosti měsíce přijímají vlivy ze všech směrů, a když je Měsíc z našeho pohledu v plném světle, pak je to nejideálnější příležitost vyslat k němu po paprsku světla, které je moudré, ty nejnádhernější obrazy. Budou přijaty, uloženy a vysílány do všech směrů na oné rychlé cestě Měsíce vesmírem. I zpět k vám.

Pak už jen je potřeba důvěry a pozornosti, z které strany k vám začnou přicházet jemné zprávy, že cesta k jejich realizaci a užívání si ve fyzické rovině vede právě tudy.

Kromě toho se v době úplňku planeta Merkur, která mimo jiné ovlivňuje pohyb, uzdravování, také cestování, ale i komunikaci, ocitá v Raku, což podporuje jednak intuici a jednak změny, jejich elegantní uskutečňováni, kdy ani jinakost druhých nečiní nikomu těžkosti… a vůbec – tato energie otevírá prostor pro přijímání chvály, v dobrém slova smyslu a ve všech ohledech a směrech i pro ty největší ostýchavce.

Takže si v meditativním obraze dovolte vidět svou velkou radost, svou vlastní velikost, jakoukoliv změnu, svůj velký úspěch, přijímejte pochvaly i lichotky … dovolte si je se soucitem k sobě i ostatním přijímat, protože to půjde snadno a budete to umět přijímat zdravě a přirozeně, jako úplně normální součást svého života.

Držte se své vlastní radosti.

Vaše radost je a bude radostí pro všechny zúčastněné.

Tak to je.

Umíte to.

Zde je Odkaz na meditaci, kterou můžete využít, a nebo si můžete zameditovat po svém, jak budete chtít.

 

Buďte šťastni

Yvetta Ellerová / Yvell

 

Mgr. Yvetta Ellerová – certifikovaná terapeutka – „ladička“ pozemského a andělského světa, která se celý život věnuje andělům, dětem a umění. „Děti a umění jsou za-zrakem.“

www.yvellerova.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *