Měsíc v úplňku, ve znamení Střelce, přesně ve 21:12 (nádherná numerologická kombinace), je zprávou, že je nejvyšší čas uvědomit si svoje zvyky, každodenně opakované stereotypy a poohlédnout se kolem sebe, připomenout si svá přání. Nevzdávejte to!

Rozhlédněte se jen tak, kolem sebe, nebo do sebe, třeba do nebe, do vesmíru a úplně normálně a věcně si uvědomte, že právě díky prastarým zvykům a návykům jste možná zapomněli na to, že v nekonečném vesmíru existuje nekonečně mnoho jiných možností, byť nejprve ve formě informace. Ale existují. Existuje i ta, která je zdrojem vaší radosti.

Je nejvyšší čas nahlédnout, ne nějak složitě hledat, ale nahlédnout ve svém nitru, skrz myšlenky, obrazy, představy.

Zkuste věnovat pozornost svým přáním, dávným snům, dovolte si podívat se na svou skutečnou radost. Nejprve sice jen v představě, ale tu představu s plnou důvěrou vložte do kosmického vědomí.

To, co je pro vás dobré, to je možné.

Opusťte pocit nedůvěry, samoty, smutku a neporozumění.

Energie těchto dnů jsou velmi laskavé, ale pro naplnění svých snů je opravdu nezbytné, abyste si je uvědomili, abyste si užili nejprve krásnou představu a potom i skutečnost.

Je ideální čas přestat hledat, ale nahlédnou a dívat se na „to“.

Červnový úplněk vám může pomoci začít zažívat pocit bezpečí a hojnosti, ale jen s vaším přičiněním – což v prvním kroku je představa a záměr v meditaci.

Dovolte si krásné obrazy svého vlastního života a důvěřujte, že to je možné

Kdyby to možné nebylo, nenapadlo by vás to.

Přeji vám laskavé dny.

Odkaz na Youtobe meditaci 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *