Je to tak, letos podruhé si užijeme druhý úplněk v jednom měsíci.

Tušíte správně, že to může být něco výjimečného, a také že je – další takový nás bude čekat až za pár let.

Ale nejdůležitější je skutečnost, že druhý úplněk v měsíci, vždy velmi posiluje a umocňuje proudící energie i naše záměry či schopnosti.

Druhý úplněk v měsíci bývá též nazýván „Modrý“, ale nebude namodralý, protože název souvisí s úplně jinou situací (výbuchem sopky v roce 1883, a NASA jej tak tehdy nazvala díky tomu, že prach ze sopky byl v měsíční záři viditelný velmi silně, v namodralé barvě.) Od té doby se název pro druhý úplněk v měsíci ujal jako „Modrý“.

Takže co napovídají úplňkové konstelace a duchovní zprávy?

Slunce ve Štíru – to je hluboká síla citů, které v rovině nevědomí mohou mít obrovskou škálu projevů, ale jsou-li vědomé, pak jsou zdrojem hluboké moudrosti a duchovního poznání. A právě tato kvalita bude velmi posilována.

Nebojte se proto oddat Bohu a důvěřovat moudrosti duchovních mocností, moudrosti světla. Nechte prostě vše být, s důvěrou, a brzy uvidíte plody své oddanosti. Mimochodem, oddanost, jako ctnost, není žádný rozmar, ale veledůležitá kvalita našeho každodenního života.

K tomu stále retrográdní Merkur (více se dočtete v článku), který pomáhá čistit, napravovat, opravovat – prostě ideální čas.

Nicméně podstatné je postavení Měsíce – v Býku. Luna v plném světle v Býku jakoby žádala o vděčnost za všechno hmotné, fyzické, skutečné, notabene v předvečer Všech svatých (1. 11.) a pak Dušiček (2. 11.). Ano, není to paradox, že budeme vzpomínat na svaté a zesnulé bytosti a zároveň vyslovovat vděčnost za vše, co je k životu nezbytné, prostě za život.

Zde můj rozhovor s duchovním světem končí, neb mi bylo sděleno, že taková konstelace není náhodná, ale naopak důležitá pro vědomé propojení našich fyzických životů s energiemi duchovními.

Každý se nyní můžeme vědomě setkat s duchovními energiemi, protože i hranice mezi duchovním světem a tím „naším“ (který je samozřejmě též duchovní), budou v těchto dnech prostupné.

Proto jsme velmi intenzivně nabádáni k vědomému uvědomování.

Konkrétně to je docela snadné:

Situace, v jaké se budete ocitat v den úplňku, a plus mínus den před ním a po něm, bude pro vás jakousi objektivní zprávou o tom, kde se nacházíte, jak na tom jste (zejména hmotně, finančně, materiálně…, ale i vztahově), což v případě uvědomění si bude pomocníkem pro záměry do dalších dnů či období – buďto pro ještě větší rozvoj toho, co je, nebo pro rozhodnutí pro změnu.

Ať tak či tak, vždy s vděčností přijměte.

Je to období s možností otevřít a projevit svou upřímnost beze strachu, aby se mohlo napravit a změnit to, co změnit lze, a aby s vděčností bylo přijato to, co změnit nelze. Ale poznat, co je co, je to nejdůležitější.

K takovému poznání nám jednak pomůže plné lunární světlo, jednak energie Býka, která dovoluje zůstat nohama na zemi, přičemž symbolika jeho rohů, přijímajících duchovní energii shora k zemi, jako do kalichu, je mocná.

Využijte toho s láskou a vděčností.

 

A já se s vámi s láskou a vděčností loučím

 

Yvetta Ellerová / Yvell

 

V Beskydech 28. 10. 2020

 

Mgr. Yvetta Ellerová – certifikovaná terapeutka – „ladička“ pozemského a andělského světa, která se celý život věnuje andělům, dětem a umění. „Děti a umění jsou za-zrakem.“

www.yvellerova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *