Sedám a píšu – vám.

Usedám k počítači a trochu usedám i smutkem z celé aktuální světové pandemické situace.

To víte, že je mi z toho smutno, hrozně. Když si představím, kolik lidí nemůže dělat svou práci, kolik obchodů má zatemněné výlohy, které dřív zářily krásou a nabídkou, když si všímám mrzutých pošťáků i prodavačů v pekárnách, a zároveň mám s nimi soucit, že musí celé dny trávit pod rouškou strachu… Fakt děsivé.

Moje práce se také omezila, ale díky Bohu ji mohu částečně dělat on-line a bez roušky. Ale řeknu vám, že pracuji někdy víc než 12 hodin denně, a to i o víkendech a většinou zadarmo.

Nestěžuji si, to vůbec ne, ale chci vlastně říct, že tak to Vesmír asi namíchal a mně dovoluje dělat tuhle práci. Protože pomáhá právě těm, kteří jsou v nouzi.

Jenže nesmím pracovat zadarmo, to vím (byť ne dlouho), to mi Vesmír dal také patřičně najevo, a tak alespoň nabízím velké slevy, aby si moji službu mohli dovolit i ti, kdo chtějí něco ve svém životě změnit.

Ale víte, proč vám to píšu?

Hlavně proto, že vím, že změna je skutečně možná!

Sama jsem byla kdysi ve velké nouzi a mnohé vypadalo beznadějně. … A právě tuhle zkušenost se snažím předávat díky svým terapeutickým zkušenostem co nejvíce lidem.

Protože vím, že možné je fakt ledasco… a také vím, proč se změna mnohdy lidem nedaří.

… No, jo.

Takže ať už jste v jakékoliv situaci, nevěšte hlavu. A kdybyste chtěli pomoc a byli opravdu ve velké nouzi, tak se nebojte a napište.

Pomáhat je možné jen těm, kdo chtějí, kdo opravdu chtějí něco změnit… ne si jen zoufat.

Ať tak či tak – přeji vám hodně radosti a posílám mnoho světla do těchto temných dnů.

Světlo i naděje je obsahem právě jarního kurzu Tajemství Klidu a Radosti. Koná se jednou ročně a tentokrát jsou planetární konstelace mimořádně nakloněny.

To si nenechte ujít.

 

Důvěřujte!

Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *