Teď! Teď se to děje. Teď se děje všechno, no baže, ale v těchto dnech mimořádně a více než kdy jindy se otevírá portál duchovní pomoci a proudění mocných sil duchovní moudrosti, což by se nemělo promeškat, promarnit. Není nikde psáno, že se v takové síle bude ještě opakovat.

Ocitáme se na vrcholu, z něhož vede buď cesta vzhůru nebo hluboký propad. Bez našeho vědomého spojení se s duchovními silami, s Bohem a jeho pomocí, nemůžeme pokračovat vzhůru, do klidu, zdraví, radosti a hojnosti. Čeká se jenom na nás/vás. Samo se NIC nestane.

Vstoupili jsem do energií slunečního znamení Lva, slunečního v pravém slova smyslu. Pod ochranou Archanděla Michaela – což mimo jiné znamená, že je to geniální příležitost rozvíjet všechny ctnosti, které náleží slunečním kvalitám:

Archanděl Michael je nositelem, ochráncem i tvůrcem klidu, lásky a míru, spravedlnosti a Boží vůle.

Jeho poselství zní:

Pokud nestvoříte a neprožijete mír sami v sobě, nehledejte ho ve vnějším světě – nenaleznete.

Možná v tomto období budete vnímat silněji projevy nejrůznějších obav, strachů, nejistoty, i odporu, což se může stát užitečným právě v tom smyslu, že díky tomuto projevení se daná emoce dostane člověku do vědomí, a pak je možné s ní může vědomě „nakládat“ – rozhodnout se:

Bez takového vědomého rozhodnutí se vůbec nemůže člověk či lidstvo ani přiblížit, natož přizpůsobit nové pozemské energetické úrovni.

Protože pokud tyto negativní emoce v člověku působí, zpravidla v rovině nevědomí (táhnou se odněkud z minulosti), tak se stávají vzorcem pro prožívání života v současnosti, kdy člověk na podvědomé úrovni myslí i jedná podle tohoto bolestného, starého vzorce z minulosti, a zažívá pocity prohry, neúspěchu, smutku… a v proudu budoucnosti takové prožitky paradoxně nezůstávají bez následků, protože všechny lidské sebedestruktivní vzorce mají tendenci k projevení se, k realizaci.

Takže se pak projevují v nejrůznější formě událostí v energetickém poli Země jako forma válek či přírodních katastrof, či osobních neštěstí a podobně.

Je nejvyšší čas opustit jakýkoliv odpor, nenávist, zášť – vlastně všechny Michaelské-sluneční neřesti, které jsou vždy opakem ctností, a dovolit sám sobě důvěřovat Božství, jeho moudrosti a vedení.

OPRAVDU JE NEJVYŠŠÍ ČAS vzdát se svého odporu vůči Božství, rozhodnout se pro Michaelské ctnosti a důvěřovat.

Neboj se“, řekl Anděl. Vždycky to bude pomoc laskavá a ohleduplná.

A POTOM?

Není žádné „potom“, je jenom teď, ale to, co bude, z našeho lidského pohledu, bude vypadat podle toho, jak TEĎ si dovolujeme důvěřovat Božství a jeho pomoci. (související článek: Lví brána 8/8)

Buďte šťastni – protože když budete šťastni, to budete i zdraví.

Yvell


MEDITACE: LVÍ BRÁNA 8/8

Tady je odkaz na krátkou ukázku:

A tady na stránku s více informacemi o Meditaci:

 


Mimořádná andělská cena pro Fraktální terapie – naprosto jedinečné

Při objednání Fraktální terapie dostanete Meditace Lví brány zDARma.


Odkazy:

FRAKTÁLNÍ TERAPIE

DUCHOVNÍ PORTÁL podnikání – 3 MĚSÍČNÍ PROGRAM – zcela jedinečný – právě pro ty, kdo chtějí začít dělat to, co mají rádi (souvisí s aktuální aktivací kódu)
ZÁZRAKY – on-lin program (terapeutické techniky…)


Přidejte se:

FB – uzavřená skupina VĚDOMÍ RADOSTI

FB stránka LIGHT.SOFI

INSTAGRAM: @lightsofie

Mgr. Yvetta Ellerová, „ladička“ pozemského a andělského světa, certifikovaná terapeutka – psychologie emocí (20 let), autorka programu Light.Sofie, antroposofka (35 let), specializovaná na 7 Archandělů v rytmu života člověka (15 let).

Obsah textu ani jeho části nesmí být kopírovány bez souhlasu autora a uvedení zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *