Nádherný rytmus proudění duchovních sil – říkáme jim příroda.

Kdybych chtěla říct: „Trošku POZOR…“, tak jenom ve smyslu větší pozornosti sami k sobě.

Není se čeho bát, nelekejte se, naopak – ale teď je prostě nejgeniálnější čas pro ZÁMĚRY.

DOBRÉ ZÁMĚRY.

Akorát samo se nic nestane.

Stane se vždycky jenom to, co je uvnitř nás – proto je dobré věnovat větší pozornost svým pocitům, myšlenkám, slovům…. více než kdy jindy.

V této letní kráse, v radosti z tepla, světla, slunce, a všech darů přírody se zdá být vše naprosto samozřejmé, ba dokonalé, ale má to jedno „ale“.

Otevřené portály všemi směry.

Léto je obdobím, kdy rytmus duchovního řádu má plně otevřené portály pro příjem, tedy prostor, do kterého „vkládáme“. Může to na první pohled vypadat paradoxně, protože v létě přece nejvíce přijímáme z duchovních výšin, což platí.

Jenomže v létě je otevřeno všemi směry – dovnitř i ven.

My máme otevřenou náruč, obnažená těla, vystavujeme se slunci, přijímáme, to ano, ale mnohdy si neuvědomujeme, že zapomínáme na sebe, na své nitro, ze kterého budeme čerpat, až léto skončí, až se začneme choulit do sebe, že zapomínáme na to, co do kosmického věodmí vkládáme.

Právě v tomto spočívá ona malinká zrádnost – že v době vysokého léta jsou aktivovány naše vnější smysly, žasneme nad krásou přírody, ale utlumeny jsou ty vnitřní. Přičemž v zimních obdobích je tomu obráceně – v zimě čerpáme ze svých duševních „zásob“. Jenže ty se tvoří právě teď, v létě.

V této době je nejideálnější čas být si vědom svých myšlenek, emocí, pocitů, slov, činů, protože ty vydechujeme do kosmického vědomí, do otevřených portálů a zpětně nadechujeme díky letnímu přijímání.

A to, co vydechneme v létě, to také zpětně nadechneme do svého nitra, a s přicházejícím podzimem a zimou je nám pak připomenutí léta z duševního pohledu velkým darem.

To je ale počasí, co?

Prakticky to může znamenat třeba dávat si POZOR na takové ty chronicky známé stížnosti na počasí. Například: „To je vedro, šílené, nesnesitelné…“ Nebo naopak: „Bože, to je ale hnusně, zima, déšť, fuj…“ Zrovna nadávání na počasí je pro člověka největší a zrádnou zátěží.

Nadávání a klení jakékoliv je velkou zátěží v každé době, samozřejmě, ale v létě skoro nejvíc.

A víte, v čem se třeba projevuje letní hromování lidí na podzim? V nemocech. Taková neviditelná věc. Čím více stěžování si, lamentování, kritizování, tím méně životních sil pro zdraví.

Vyzkoušejte si to, uvidíte – jak letní smířenost se projevuje ve zdraví na podzim a v zimě.

Ne nadarmo i některé ze dvanácti ctností, které máme možnost aktivovat právě v létě, jsou velkým pomocníkem (ještě pořád se můžete přidat).

Protože dobré je prostě dobré, je to energie, která proudí všemi směry, a tak nejjednodušší cesta je začít u sebe – co vydechujete, to také nadechujete. Nejenom vy sami, ale všichni kolem.

Ideálně – nalaďte se na vše dobré díky meditacím. Jsou požehnáním.

Můžete si užívat nové meditace – která je úplně zDARma – MEDITACE pro nastavení láskyplných vztahů v rodině, ve vztazích a také v oblasti pocitu bezpečí, jistoty a hojnosti.

A nakonec – protože už se začínají aktivovat energie LVÍ BRÁNY (vrchol nastane 8. 8.), využijte možnosti letního daru – MEDITACE LVÍ BRÁNA 8/8, která je zahalena v letní ceně.

Buďte šťastni, zdrávi a myslete na sebe v dobrém.

Vzduch je plný Boha. Nadechněte se!

Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *