Neuvěřitelné.

Před pár dny na louce v horách kvetly sněženky a krokusy a za krátký okamžik bylo z louky sněhové království – zima a chlad. Tak alespoň andílky se dalo udělat.

Ale já chtěla psát o zdraví – neuvěříte, sama v tuhle chvíli žasnu nad tím, co jsem napsala na konci loňského roku. Článek na tomto blogu, který jsem na stránkách zveřejnila až 21. 1., už jsem ale psala (v duchu i na papír) na konci roku 2019, a dopsala začátkem roku, akorát tyto stránky byly ještě ve stavu zrodu.
Psala jsem mimo jiné o IMUNITĚ A ZDRAVÍ, protože rok 2020 je podle duchovního rytmu pod vlivem lunárních (měsíčních) energií. A tyto energie výrazně souvisí s obdobím dětství, a dětství, jak známo, je období s přirozenou a silnou imunitou.

Jenže v té době, povánoční a novoroční, jsem neměla ani tušení o nějaké epidemii.

Jen jsem vycházela z onoho přirozeného rytmu a brala v potaz zákonitosti a principy jednotlivých planet, v tomto případě Měsíce. Vlastně jsem postupovala docela logicky, žádná esoterika, ale příroda.

Napsala jsem mimo jiné:

Jaké by mohly být negativní projevy lunárních energií v této oblasti?

Tak. A proto píši tento článek – jako odkaz, jako důkaz, jako jasnou zprávu, že řídíme-li se zákonitostmi a rytmem přírody, docela jednoduše, věcně a klidně, tak máme k dispozici všechny zprávy, které k životu potřebujeme.

A nyní, na konci března, se můžeme podívat na naši aktuální situaci:

Jaká je tedy skutečnost a jak se dotýká oné staroroční předpovědi:

Já vím, a teď se právem zeptáte: A co s tím? Tak poraď, když jsi taková chytrá, no?

Přátelé drazí, já tady nejsem od toho, abych radila, ale to jediné co mohu, a pokud mohu, tak i musím, je podělit se o svoje zkušenosti, podělit se s vámi o „zprávy z duchovních novin“.

Jenže mám pocit, že už jsem to všechno napsala ve svých předchozích článcích.

A tak mi v tuhle chvíli nezbývá, než zopakovat, co jsem napsala před čtvrt rokem:

Co je nejpodstatnější, je naše vědomí, Být si vědom svého vědomí. Možná to zní bláznivě, ale je to jedna z cest. Znovu opakuji, že to není snadné, ale je to možné.

Díky svému vědomí se dostáváte do kontaktu s duchovními energiemi jednak ohledně svého zdraví, ale také s duchovními bytostmi obecně, takže vaše  vědomé počínání je umocněno a posíleno touto duchovní pomocí.

Vědomí je to ku vděčnosti.

… Je dobré uvědomovat si, na co v průběhu hodin, dnů, týdnů, měsíců myslíte. Všímejte si svých myšlenek, zvláště teď ohledně zdraví. Nejenže budete věnovat více pozornosti svému zdraví, ale díky této pozornosti ke svému zdraví dostanete aktuální zprávy také o tom, kudy se ubírá vaše mysl obecně. Z čehož vyplývá, že vše souvisí se vším.

Uvědomíte si své myšlenky, jak vámi procházejí a postupně se naučíte díky této pozornosti své myšlenky usměrňovat a vést od strachu z nemoci k radosti ze zdraví.

Opravdu je to velmi jednoduché a fungující, jenom je potřeba zkusit to.

Udělat!

Tak.

Snad.

A přečtěte si ten článek o Imunitě a zdraví, protože tam popisuji jeden ze způsobů, jak si posilovat imunitu.

A  kdybyste se cítili úplně bezmocní, tak si stáhněte MAGICKOU SEDMU. Je to zdarma, takže … nic vás nebude stát, kromě? Kromě toho, že to budete muset sami udělat.

Tak.

 

Posílám vám mnoho dobrých myšlenek, dobrého světla a přeji mnoho dobrého zdraví.

Buďte šťastni a zdrávi

Yvell

[fb_tlacitka]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *