Přátelé drazí, zdá-li se vám býti nepřiměřené, že je často opakována výzva, abychom věnovali vědomou pozornost svým myšlenkám, tedy tomu, nač myslíme, pak je to skutečně jen zdání, protože nezbytnost tohoto je více než naléhavá.

Dnes, na Sv. Jiří, jsem byla znovu vedena k napsání tohoto příspěvku, který je znovu a naléhavě vtiskován všemi možnými cestami do našich myslí.

V té souvislosti stojí za zmínku ještě článek, který vyšel přesně před rokem: Poznání celé pravdy, a je pořád stejně aktuální.

Jsem prostředník, který sděluje, co mnozí nepochybně ví, také o tom jiní hodně píší a mluví, díky Bohu, ale pakliže přichází znovu a znovu skrze mne tyto naléhavé zprávy, pak je mou povinností je předávat dál. Podělit se o ně.

Dělením vzniká více.

Mým úkolem je přijaté zprávy transformovat do praktické roviny. Pomáhat s jejich konkrétní a praktickou formou, s tím, JAK to v životě dělat a udělat.

Tedy: aktuální zpráva:

Věnujte pozornost své mysli!

Mysl je „skříňka“ ve vaší hlavě, sbírka nekonečného množství nejrůznějších myšlenek, které se převalují sem a tam, jako mračno, které na sebe nabaluje jen další a další mračna.

Zdá se téměř nemožné rozpoznat, které myšlenky jsou jen vsáklé jako do houby z vnějšího světa, od jiných, či z minulosti… a které jsou čistou aktuální zprávou Božství.

Potřebujete k tomu být chvíli o SAMOTĚ. V TICHU.

Výsledkem bude otevření bran ke kosmické HOJNOSTI. A to na všech rovinách – nejen v duchovní, ale také ve fyzické rovině, materiální.

Pozornost k vlastní mysli, jinými slovy vědomá pozornost k tomu, nač myslíte, co cítíte, co děláte, je v aktuální době nejdůležitějším úkolem pro to, aby mohly být uskutečňovány transformační procesy na individuální rovině.

Jedná se o vědomou cestu k poznání.

Takové roz-poznání je možné!

JAK to tedy udělat?

Existuje jediná cesta: VĚDOMÁ POZORONST

JAK ji provádět?

Předávám aktuálně dvě jednoduché možnosti:

A) Psaná forma

 1. Posaďte se na 21 minut někam do klidu, kde nebudete rušeni
 2. Nadechněte se – s vědomím, že nadechujete světlo a v něm obsaženou moudrost
 3. Vydechněte – s vědomím, že vydechujete veškeré rušivé vlivy
 4. Nadechněte podruhé – s vědomým záměrem, že nyní “uchopíte“ co možná nejvíce mračen ze své mysli
 5. Vydechněte – s pocitem důvěry a vděčnosti, že vše nepotřebné roz-poznáte a necháte odplynout, že tak se právě nyní děje
 6. Vezměte si tužku a zápisník a začněte psát vše, co vám zrovna přijde na mysl.
 7. VŠE!!!
 8. Pište vše… pište, bez pauzy, pište, pište
 9. Pište velmi poctivě, pravdivě, upřímně
 10. Důležité!!! – Nic nevymýšlejte. Pište jen to, co vás napadá, což může být v prvních minutách například: „Vůbec nevím, co mám psát, ale píšu…“ Důležité je psát bez pauzy… Jinak mračno nevědomých myšlenek stěží odhalíte.

B) Mluvená forma

1.-5. Udělejte kroky 1. – 5. úplně stejně jako v předchozí variantě

 1. A nyní místo psaní si zapněte diktafon, a nebo na mobilu „záznamník“
 2. A nahrávejte nahlas vše, co vás napadne
 3. VŠE!!!
 4. BEZ PAUZY, celých 21 minut
 5. Jen mluvte a nahrávejte vše, co vás napadá, co prochází vaší myslí

Hotovo!

Následně si vše po sobě přečtěte nebo poslechněte.

Uvidíte před očima vlastní obraz vlastní mysli.

Tento obraz přijměte jako skutečnost, upřímně a poctivě, a dovolte si „vygumovat“ z tohoto obrazu vše, co vnímáte jako nepotřebné, ne-li škodlivé. Vše, co zavnímáte jako něco, co jste přejali, co není v souladu s vaší duší.

Vše, co je obsahem vaší mysli, nese obrovský tvůrčí potenciál a tendenci k manifestaci.

Proto vědomě nechte vyzmizíkovat vše, co si nepřejete, a vědomě nahraďte obrazy a myšlenkami, které byste rádi ve svém životě zažívali.

Na Sv. Jiří, vylézají hadi a štíři.

Nechte vylézt na světlo světa všechny obrazné hady a štíry, poděkujte jim za jejich pomoc v minulosti, za pomoc, o které nemusíte vědomě vědět, ale mohlo se tak dít; a požádejte o laskavou pomoc i v proudu budoucnosti, bude-li potřeba, ať se všechny síly světa dostanou do rovnováhy.

Pravděpodobně budete tento text číst později, ale to je naprosto v pořádku, protože nikdy není pozdě. Dnes se tyto energie otevírají. A budou jen sílit.

Znamení Býka nese velkou a silnou energii ROVNOVÁHY, tedy tvoření ROVNOVÁHY ve vlastním životě. Nejedná se jen o slova, ale o skutečně proudící síly, jako dary člověku.

Onu ROVNOVÁHU je potřeba začít VĚDOMĚ TVOŘIT v mysli, a ruku v ruce s ní také v pocitech. Velmi brzy se projeví v realitě.

Výše uvedená technika je jedna z mnoha možností, jak se naučit uvádět do rovnováhy okolnosti svého života a jak se naučit vědomé pozornosti.

Energie blížícího se úplňku (v úterý 27. 4.) vám budou v tomto procesu velmi nápomocny.

Za vše, co se vám takto podaří dostat do vědomí, vyslovte vděčnost, sami sobě i duchovní pomoci, které se nám nyní velmi hojně dostává.

Poslední poznámka: s takovou vědomou pozorností buďte pozorní k jakýmkoliv drobným synchronicitám a událostem, které se vám v každodenním životě budou dít.

Hned, jakmile si nějakou synchronicitu uvědomíte, tak víte, že to není náhoda, ale důsledek vašho vědomého počínání.

Taková vnitřní práce přináší obrovskou radost a dobré plody.

 

Buďte šťastni…  a mám vás ráda.

Ligt.Sofie

Už je v plném proudu příprava 7 Svatojánků – v červnu. Už nyní můžete v předprodeji využít velkých darů.

Magie svatojanskych dnů_předprodej

 

S vděčností a láskou

Yvell

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *