Dneska se na mne sesypaly další „zprávy z duchovních novin“.

Všechny souvisí s aktuálními energiemi, s aktuálními konstelacemi, s aktuální jedinečnou příležitostí „zasadit semínko změny“ života do VĚDOMÉ RADOSTI.

Tak vám některé z nich teď sem vložím=prozradím, BYŤ JSOU OBSAHEM JARNÍHO KURZU (jak si uvědomuji zpětně), ale to nevadí, protože tam se jim budeme věnovat ještě mnohem hlouběji.

Fyzická bolest

Pokud máte nějaké fyzické těžkosti, bolesti, nemoc (nedej Bůh) – nalaďte se na INFORMAČNÍ POLE (viz video Aktivace duchovních průvodců – KDO NEMÁTE, NAPIŠTE)

JAK?

Položte si vnitřně otázku:

Z 99,99% se jedná o myšlenkové formy, ať už vědomé nebo nevědomé, naučené, převzaté, zrozené z nepříznivých okolností, dlouhodobé, krátkodobé… to je jedno, prostě se somatizovaly.

U mě to probíhá tak, že jakmile mi onemocní tělo, vždycky je to zpráva, že jsou připraveny nové informace pro můj život, kterým jsem nevěnovala pozornost. A díky práci s informačním polem si uvědomím nové souvislosti, a startuje se uzdravující proces.

Jediné, co můžeme změnit relativně snadno, jsou naše vlastní myšlenky a z nich pramenící pocity, které jsou magnetem pro realitu.

Právě díky odpovědi, kterou dostanete při tzv. „práci s informačním polem“, můžete udělat obrovské změny ve svém životě.

Přijaté informace jsou vždycky laskavé vůči člověku – nemusíte se jich bát. A vždycky jsou takové, že jim budete jednak rozumět a jednak je dokážete realizovat.

Poznámka pod čarou:

Těžko může někdo „zachraňovat svět“, když sám potřebuje pomoc, když má nějakou bolest.

A tenhle svět čeká na pomoc – na pomoc lidí, kteří jsou ve své plné síle – v životní radosti.

Každý člověk v současné době vnímá okolní dění velmi citlivě, ale opravdu jen člověk ve své plné síle, v životním pocitu vnitřního klidu a radosti dokáže přijímat ty správné informace i odpovědi a činit tak správná rozhodnutí a pomáhat.


A jedno osobní přiznání:

I mne občas postihne nemoc kovářovy kobyly (chodí bosa), takže sem tam mám „vnitřní pláč“ (rýma). Tak se stalo i včera. A tak jsem si „vlezla“ do pole (informačního) pro odpověď na moji otázku: PROČ?
A přišla: Tyhle informace, Yvell, jsou nejen pro tebe, ale pro všechny ostatní.

Aha! Dobrá, pošlu dál.

To všechno, co jste četli výše, mi pomohlo včera k tomu, že můj vnitřní pláč (rýma) je dočista dočista fuč. Ani ne 24 hodin.
Ba co víc – přečetla jsem si další články („svoje“) na tomhle Blogu a začala jsem děkovat (i sobě), že jsou černé na bílém, protože je v nich opravdu hromada důležitých věcí. A já také, coby kovářova kobyla, si je s ohromnou radostí čtu znovu.

Došlo mi, že informace přicházejí vždycky, vždycky v pravý čas, ale jen jednou. Pak zmlknou, nebo zmizí? a naše životy jenom čekají, zda je zaintegrujeme nebo ne.

Já všechny znějící a přicházející informace přepisuju hned za čerstva, pokud mohu, a zpravidla všechny mám odžity, ale je také pravda, že na některé někdy zapomenu.

A to je druhá důležitá zpráva – zapisujte si svoje vhledy, myšlenky, nápady, informace – protože informace, které přicházejí ke mně, jsou stejně tak přístupné komukoliv. I vám. Ale pokud je necháme ladem, tak zmiznou a už se nevrátí. Pravda, důležité jsou pro život, ale jejich zaznamenání je prvním krokem manifestace (i tohle téma je obsahem JARNÍHO KURZU)

Buďte v dobrém

Yvell

Mgr. Yvetta Ellerová, „ladička“ pozemského a andělského světa, certifikovaná terapeutka


INSTAGRAM: @lightsofie

FB – uzavřená skupina VĚDOMÍ RADOSTI

FB stránka LIGHT.SOFIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *